Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már mindenki a neten ismerkedik? Vagy van még olyanra példa, aki a munkahelyén vagy a baráti köre által pasizott be?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sosem ismerkedtem neten. Párkapcsolati célal...
2014. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt, egészen pontosan 3 évvel ezelőttig hasonlóképpen ment barátok által szórakozás által.
2014. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Szerintem ez nem akkora gond, mert így nagyobb eséllyel találnak azok az emberek párt, akik visszahúzódóbbak és élőben nem mernek kezdeményezni.
2014. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az internetes ismerkedésekből soha nem lett semmi. Minden kapcsolatom suli, munkahely, ill. barátok barátai révén lett. A férjemet is így ismertem meg.
2014. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És kinek kell kezdeményezni?
2014. ápr. 19. 21:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek szabályok!
2014. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi munkahelyen ismerkedtünk meg. De a netet sem gondolom feltétlenül rossz terepnek az ismerkedésre, bár én inkább fórumokat céloznék meg, ha ismerkedni akarnék, ahol közös az érdeklődési kör, meg lehet ismerkedni kötetlenül emberekkel, aztán vagy kialakul valami, vagy nem, nem pedig társkeresőt, ahol szinte ismeretlenül, pár (talán kamu) adat alapján döntenek az emberek.
2014. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sosem ismerkedtem neten keresztül.

A jelenlegi páromat egy ismerősömön keresztül ismertem meg:)

2014. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez elvileg úgy néz ki, hogy a nő ad egy jelet. Nem túl feltűnőt, és szinte tudattalanul. Pl. csavargat egy hajtincsét, megnyalja az ajkait, elmosolyodik picit, mikor rádnéz, testével automatikusan feléd fordul, játszik a pohárral az ujjaival, stb. A férfi erre reagál, kicsit egyértelműbben, és úgy is tűnik, hogy ő kezdeményez.
2014. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na jó, ez nekem nem fog menni... Egyrészt rövid a hajam, másrészt túlságosan félek attól, hogy visszautasítanak.
2014. ápr. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!