Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy olyan lánnyal, aki ismerkedéskor jobban hisz a mások által kitalált hazugságoknak, mint az általam kimondott érzéseimnek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom tényleg rövidre fogni. Szóval tavaly október óta ismerem ezt a lányt, egy házibulin ismerkedtünk meg, rokonszenvesek voltunk egymásnak, és közben kiderült, hogy csomó közös érdeklődési körünk van, a világnézetünk és a terveink is közel egyezőek, tehát úgy látom, hogy a sok csalódás után (amelyek elég mély nyomot hagytak bennem sajnos és nehezen kupálódtam ki belőlük) megtaláltam az igazi hölgyet, akivel végre meg tudnék állapodni.


Ő 40 km-re lakik tőlem, egy másik kisvárosban. Már jó néhány hónapja tart ez az ismerkedés, a napjaink általában úgy telnek, hogy reggel telefon vagy SMS, ő elmegy suliba, én meg dolgozni, közben FB Messengeren tartjuk a kontaktust), délután mindketten végzünk és gyakorlatilag estig végig tartjuk a kapcsolatot Skype-on, FB-on, Viberen, ahol csak lehet, vagy ahol éppen lehetőségünk van egymással kommunikálni. Pénteken ahogy eldobom a munkát, már megyek is hozzá kocsival. Szeretünk egymás társaságában lenni, elég sokszor kihangsúlyozta már, hogyha nem lennék neki, fél ember lenne.


Viszont még nem jutottunk el oda, hogy végleg kimondjuk, hogy összejöttünk. Ő is átélt már néhány csalódást, én is. Nehezen is, de kimásztam a gödörből, mert szerelmes voltam és most is ugyanazt érzem, azt hiszem szerelmes vagyok belé.


De! Vannak olyan hétvégék, amikor elmegy a barátnőivel bulizni, na olyankor teljesen becsavarodik, hisztizik nekem telefonban, ordibál, ideges. Meg azt mondja, hogy én miért nem vagyok vele, közben meg ő akarta a hétvégét a barátnőivel tölteni. Nagyon úgy látom, hogy a barátnői oltogatják ellenem, mert visszahallottam a lánytól olyanokat, hogy én itt ahol lakok, több lánynak is csapom a szelet, meg hogy biztos mással SMS-ezek, amikor nem reagálok az üzeneteire, pedig tudja, hogy dolgozok és nem mindig vagyok telefonközelben.


Aztán a fülembe jutottak olyan hazugságok rólam (!), hogy rejtegetek itthon egy nőt, meg a munkahelyemen nőket tapizok, ilyenek. Ezt mind a lány mondja nekem, és akkor megkérdezem tőle, hogy ezeket a hazugságokat honnan szedi? Azt mondja, hogy a barátnői kapják rólam ezeket a füleseket. Holott ezek egyáltalán nem igazak. A barátnői ellenem fordítják, mert szerintük a lány sokkal jobb férfit érdemel, mint amilyen én vagyok (ezt az egyik bulin suttogta egy félreeső helyen a fülembe az egyik barátnője, hogy jobbat érdemel nálam, mert én csak egy csicska szakmunkás vagyok, és ő meg egyetemista és hogy néz az már ki, hogy egy menő ösztöndíjas egyetemista lány egy sehonnai szakmunkással jöjjön össze).


Úgy érzem, hogy egyre jobban szeretem ezt a lányt, de közben meg van egy olyan furcsa érzésem, mintha kezdene eltávolodni tőlem. Sosem hazudtam neki, de amiket mondok neki, nem nagyon akarja elhinni. Próbálom magam mentegetni, mert nem akarom őt elveszíteni, de nem tudom kezelni ezeket a támadásokat, amikkel terhelnek. Sosem néztem rá másik nőre az idő alatt, amíg ismerkedtem vele, de mégis mindig alaptalanul vádaskodnak, meg valótlanságokat találnak ki rólam a barátnői.


Mit csináljak, hogy ne a hazudozó, sz@rkeverő barátnőinek higgyen, hanem nekem?


(A lány 23 éves, én 27 vagyok.)


2014. ápr. 17. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Na most vagy megérdemli a lány a barátnőit, vagy jobb barátnőket érdemel.


A "válassz" megoldás itt nem működne (még), viszont mondd

meg a lánynak, hogy jöjjön, nézze meg, hogy mikor dolgozol, nézz meg a lakásod, hogy milyen nőt rejtegetsz stb :)

2014. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már volt itt többször is. Azt is tudja hogy hol dolgozok, meg azt is, hogy a munkahelyemen alig vannak nők, van néhány titkárnő, de ők már férjezettek. Szóval az összes tény ellenére is nekik hisz.
2014. ápr. 17. 20:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen, barátnők mindig bekavarnak mindent.. Ezért is vadászom olyan nőre, aki nem mindig a barátnőivel van :)
2014. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!