Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban férfiaktól kérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiaktól kérdezem: Volt már rá példa, hogy megkívántatok más nőt, miközben volt barátnőtök? Elhagytátok érte partnereteket, ha úgy éreztétek, van esélyetek nála?

Figyelt kérdés
A barátom szeret és érezteti is velem, viszont megtudtam, hogy tetszik neki egyik kolléganője. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem csalna meg, hatalmas szíve van és lelkiismeretes. Ugyanakkor félek attól, hogy ez a szexuális vonzalom átalakulhat szerelemmé, hiszen a hét jó részét a közelében tölti. A párom őszintén elmondta, hogy kedveli a nőt,tetszik neki és szoktak beszélgetni is mikor alkalom adódik rá, viszont nem érez semmit iránta, mindössze testi kívánalmat. (2 éve vagyunk együtt.)
2014. ápr. 17. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Közel 34 évem alatt még soha nem volt olyan gondolatom,

hogy lecseréljem a barátnőm egy másik nőre :) Azért va-

gyok valakivel, mert őt szeretem, és akkor itt meg is

állok.

2014. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 24 éves, mondhatni férfi vagyok, a lényeg, hogy 4 évig jártam egy lánnyal, akivel sülve-főve megvoltunk, de egy alkalommal azt vettem észre, hogy az egyik nagyon jó gyerekkori barátom ( aki lány ), elkezdett, mint nő is érdekelni, viszonozta ezt a dolgot és egy buliban azon kaptam magamat, hogy a kanapén az ölemben ül és már csókolna meg. Visszautasítottam, mivel a párommal tökéletes kapcsolatom volt és soha nem csaltam volna meg, érdekes ez egy olyan fél perc alatt tudatosult bennem. A lényeg nem csaltam meg, viszont a legszomorúbb, ő nem tudott ellenállni, fél évre rá megcsalt, mint kiderült 2 sráccal is ebben az időszakban, nagyon összetörte a szívemet, utána könyörgött, hogy ne hagyham el, de ha én ellenállni tudtam a kísértésnek, akkor neki is tudni kellett volna. De legalább úgy szálltam ki ebből a kapcsolatból, hogy az én lelkiismeretem tiszta maradt!
2014. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi nem szeret téged igazán, és ez figyelmeztetés neked, hogy velemaradsz vagy nem?!Az elsõ válaszoló nagyon szépen leirta, csak gratulálni tudok neki.
2014. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem szeret igazán?
2014. ápr. 17. 11:49
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is örülök neki ha van valakim nem hogy másfelé kacsingassak. Sajnos a nők egy része sem ilyen.
2014. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezõ jó pofa vagy "A párom elmondta, hogy kedveli a nõt, tetszik neki és szoktak beszélgetni is mikor alkalom adódik rá, viszont nem érez semmit iránta,(ez nagyon azt mutatja, hogy imád téged) mindössze testi kivánalmat.

Ha ezt a mondatot,amit leirtál nem érted, akkor maradj a pasid mellett!!!!

2014. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gerinccel születtem, szóval erre még nem volt példa. Nem is lesz!
2014. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, agymosni próbál. Másokkal is sikerült már, elég csak szétnézni gyakorin, sok nő vérmesebben védi a férfi "jogokat" és a büszkeségüket, mint ők maguk.

NEM normális az, hogy hagyja elkalandozni a gondolatait akármilyen más nő iránt a szex felé, de az egyenesen debil dolog, hogy még el is meséli neked. Lassan megkapod az "azt hittem te ennél intelligensebb vagy" sablon dumát, ha ki mered nyilvánítani a nemtetszésedet, hiszen ő csak hűséget fogadott, nem vakságot, és jaj drágám tudod hogy téged szeretlek.

Legyen már önbecsülésed. Lapát az ilyennek, aztán a haverjainak mesélje hogy kibe mártogatná bele az asszony mellett.

2014. ápr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondoljuk hogy nem szeret a párod?


Mondjuk abból hogy más nő is megtetszik neki, érez iránta vágyat, stb... ráadásul még igyekszik is a közelében lenni (beszélgetnek) is.


Ha szeretne téged, barátságon kívül más eszébe sem jutna másik emberrel.

2014. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Én férfiként eltudom képzelni hogy tetszik más nő is a párom mellett. Mert attól még, hogy párom van bejön a szép cici fenék arc.


Azt már nem tudom elképzelni, hogy a közelében is akarjak lenni. Egyszerűen nincs rá ingerenciám.

Én olyan típus vagyok, hogyha párom van és épp nem vele vagyok, akkor a haverjaimmal szeretek lenni. Nőkkel nem mert ha nővel akarnék lenni akkor a párommal lennék és nem mentem volna el, ezen felül meg a nők unalmasak és nem jó társaság.... Ilyen egyszerű.


27/F

2014. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!