Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Szerelmes lettem és fáj a hiánya.

Figyelt kérdés
Kb.2 hete megismerkedtem egy lánnyal, minden szépen haladt egészen hétfő reggelig. (jól elbeszélgettünk, tetszettünk egymásnak, a külső és a belső is megfelelő volt, én úgy éreztem, hogy kölcsönösön, felhívott magához, stb. ) Aztán tegnap minden jel nélkül küldött egy üzenetet, hogy hagyjak egy kis időt, mert most picit zavaros az élete (a testvére külföldre készül és vele is foglalkoznia kell) majd jelentkezik. Én ezt tisztában tartom, de a baj ott kezdődik, hogy én eléggé érzelmes vagyok és már beleszerelmesedtem. Azóta egy hatalmas ürességet érzek valamint ideggörcsöt a gyomromban. Zaklatni nem akarom, várok rá, de tegnap este írtam egy jó éjt sms-t meg minden estére vagy minden másodikra tervezem, hogy lássa, hogy gondolok rá. Hozzátartozik az is, hogy ő már sexelni akart az első ottlétemkor, de én őszinte voltam és megmondtam neki, hogy még szűz vagyok (Ő már nem), de most megtaláltam azt a lányt, akivel szívesen. Ő biztosított, hgy semmi baj. Mi a véleményetek? Fáj a hiánya.
2009. dec. 22. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a lány nem szeret téged de még csak nem is vonzódik hozzád különösebben. ha ennek az ellenkezője állna fenn, örömmel keresné ő is a lehetőséget, hogy találkozhasson veled, láthasson téged a zavaros körülményei ellenére. szerintem erról van szó, hogy ezalatt a 2 hét alatt rájött, hogy mégse te kellesz neki, és most húzza az időt, nem meri egyenesen megmondani, hogy sorry de mégse. de tuti hogy le vagy pattintva. felejtős...
2009. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy ez a csaj nem az csaj, aki neked kell. Én kívánok neked sok sikert hozzá, de ha egy nőt az első este megkaphatsz az utána nekem már nem kell, bármilyen szép is legyen. Adj neki időt, ha érdekled fog válaszolni és írni. Kicsit féltelek a szitutól, én is megégettem magam már így, szóval el ne áruld az érzelmeidet.
2009. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha nem vonzódva, akkor miért csókolóztunk órákig, tipi-tapi, bújás meg miért izgul be, órákat sétáltunk, stb... Nem értem.
2009. dec. 22. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!