Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bóknak számít az ilyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bóknak számít az ilyen a páromtól?

Figyelt kérdés
Bóknak-e számít az, ha a párom nem mondja konkrétan h pl " deszép vagy ma" vagy valami ilyesmi, hanem a mellemet pl(amivel nem vagyok megelégedve mert nagyonkicsik és formátlanok),vagy a seggemet dícséri?:$ az meg nagy, ezért is szenvedek önbizalomhiányban. De akkor ezek most bókok?
2009. dec. 22. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az!!! :))) Nálunk az:"óóó persze, megint pasizni akarsz tuti!" is az, mert akkor szerinte jól nézek ki :)) (persze nem pasizok :))
2009. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
még szép hogy az
2009. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor jó, megnyugodtam. de az is rosszul esik néha ha nemmondja h szép vagyok...
2009. dec. 22. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ máskor h viselkedik

ha normálisan, akkor bóknak vedd

2009. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak az számít bóknak ha a melledet vagy a seggedet dicséri :S

Igen..annak számít..

2009. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csak példának írtam. mert azt szokta dícsérni.. de máskor is olyan velem, nem csak ha pucéran lát...
2009. dec. 22. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ráadásul lehet hogy úgy tetszik neki a cici és popsi ahogy van, egyéb általa felfedezett jó tulajdonságokkal együtt ami mégfontosabb is, ebben az esetben az önbizalomhiánynak már nem is lesz értelme. Egy nő is elképzel egy farkat hogy mekkora, vagy inkább a pasi szerint mi lehet a nő elképzelése, azt gondolja hogy kisebb és kiderül hogy jól kitudja vele elégíteni, meg is oldódnak a problémák:) Meg amúgy is ez olyan hogy meglátsz egy nagy mellett azt hiszed az a jó közbe meg lehet hogy a Te melleid tetszenek sok pasinak. Nem kell azoknak hatalmasnak lenniük. Jó érzés neki megfogni, esetleg sz.pogatni a bimbót. Lehet hogy még átlagosnak sem tartod magad, neki meg tökéletes vagy.
2009. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Biztos,hogy bók,ez tuti.De hogy ne érezd magad rosszul az méreteid miatt,elárulom,hogy az én barátnőmnek is épphogy tenyérnyi mellei vannak és nagy feneke (mármint a "sablon" csajokéhoz,plázacicákéhoz képest nagy).De én igy szeretem!!! :D Nekem ez a tuti,nem csak azért mert ő a barátnőm vagy valami ilyesmi,hanem nekem ez a nyerő. :P Sok sikert a továbbiakban.Szia
2009. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. dec. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!