Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok? A fiúmmal 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? A fiúmmal 5 éve vagyunk együtt, és már 1 éve más lányokat nézeget, és másokra vágyik bármilyen társaságban is vagyunk, vagy akár az utcán is.

Figyelt kérdés
Manapság azzal hozakodik elő, hogy szeretné hármasban egy másik csajjal, akinek az adottságai az én ellentettem. Megkérdeztem miért, szerinte ez normális, mert ő férfi és neki nők tetszenek, de ettől persze szeret meg tetszem neki. Én nőies alkatú vagyok, van kerek fenekem karcsú derekam és átlagos mellem. Ő meg folyton a szilikonos és nagymellű nőkről álmodozik akiknek nem számít, hogy máshol hogy néznek ki a lényeg a nagy mell. Én szeretem őt és nagyon bánt a dolog, ha beszélek róla elvicceli, hogy ne vegyem magamra normális, hogy őneki ilyen vágyai vannak. Én viszont nem így gondolom. Mióta együtt vagyunk és más férfira rá se néztem és nem is fantáziáltam mert ő a fiúm és tiszteletbe tartom, hogy nekem ő az egyetlen. Emiatt viszont bizonytalan vagyok benne, hogy ha hosszútávon vele lennék akkor hűséges maradna-e hozzám, illetve, hogy hosszútávon el tudnám-e tűrni ezt a dolgot. 23L
2014. ápr. 20. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából a kérdésedben a válasz: már nem érdekled őt, nem vonzódik hozzád úgy, mint ezelőtt, és úgy van vele, hogy amíg ló nincs, a szamár is jó, ergó kihasznál. Aztán ha teheti, tovább fog lépni. Inkább tégy Te pontot ennek az egésznek a végére, mielőtt Te lennél a lelki roncs.

És NEM, NE fogadd vissza, ha könyörögne Neked, mert szimplán az lesz belőle, hogy ugyanezt végig fogja csinálni Veled. :)

20/F

2014. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te magad is tudod a választ, csak reménykedsz, hogy lesz, aki megnyugtat, és megcáfolja.

Ez így már nem kapcsolat szerintem.

2014. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszönöm! külön azt h fiú válaszolt. annyira nem ismerem belül a fiúkat, próbálom megérteni a dolgot. Azt mondta, korábban is ilyen volt csak jobban titkolta.
2014. ápr. 20. 20:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Le kellene vele ülnöd komolyan beszélgtni. Az hogy 5 év után picit megkiván 20-on évesen mást szerintem egyáltalán nem csoda. Ha komolyan azt mondja szeret és csak egy kalandot akar és téged érdekel a 3-as akkor beszéljétek meg, ha látod rajta h már a kapcsolatbol akar kilépni vagy téged nem vonz a 3-as akkor viszont gondolkozz el megéri e. Valoszinuleg neked is lesz még olyan hogy más pasikat nézegetsz
2014. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudnám elviselni, hogy más lánnyal foglalkozzon és velük élvezkedjen, nem tudnám megtenni ez kizárt. Rengetegszer probáltam megértetni vele hogy ez nekem rossz érzés, és elfogadom hogy tetszhet neki más is, de ha együtt sétálunk egy fél órát akkor legalább rám figyeljen. Sajnos manapság elég keveset vagyunk együtt eltérő munkabeosztás miatt, így különösen érzékeny vagyok arra, hogy abban a napi 2-3 együtt töltött órában mással is foglalkozik.
2014. ápr. 20. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem még nincs veszve minden, inkább jobban ki kéne használnotok azt a kevés közös időt, és feldobni a kapcsolatotokat, szokatlan dolgokat csinálni (nem a 3asra gondolok), vicceseket, komolyakat, akármit, csak legyen kalandos és új.

5 év az hosszú idő, de muszáj lenne színt vinni bele, mert úgy tűnik már egy ideje laposodik ez az egész, munka meg a szörke hétköznapok... kapcsolódjatok ki!!

2014. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nyárig sajnos kizárt a kikapcsolódás, addig tart az eltérő munkarend, utána szinkronban lesz, mert máshogy fogok melózni szerencsére. Próbálok én erről beszélni, de nem jutok előbbre sose, nem érti mért gondolkozom ilyeneken "mivel ez normális hiszen pasiból van" De ha én visszavágok azzal, hogy mit szólna ha én csinálnám ugyanezt akkor megsértődik, pedig csak beszélek róla és nem teszem meg. Amúgy nagyon féltékeny típusú a fiúm, hisztizik, ha a munkatársaimnak mondjuk egy BSZ-t küldök szülinapra fb-n. Próbálom de nem tudom megérteni.
2014. ápr. 20. 21:35
 8/14 anonim ***** válasza:
nem kell kikapcsolódás alatt több napos, drága dolgokra gondolni...
2014. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon elvan havazva a párom, van plusz melója is amit önként vállalt így sokszor éjszaka is csinálja, és nem hajlandó kimozdulni mert akkor nem végez a dolgaival.
2014. ápr. 20. 21:43
 10/14 anonim ***** válasza:

még kimozdulni se kell ha nem megy! vagy te is feladod? ne add fel, találj ki valamit amit együtt tudtok csinálni, vagy csak valami meglepetés vagy akármi...


ha a legelején is ennyit dolgoztatok volna akkor most nem lennétek együtt 5 éve mert ugyanennyire tojtatok volna egymásra, már bocsánat, és hagytátok volna előszni az egészet. erőltetem igen, mert tudom milyen rossz szétmenni, és gondolom ezt te sem akarod. akármennyi év telik el és akármilyen nehéz is küzdjetek a kapcsolatotokért és tartsátok életben, most én könyörögjek??

2014. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!