Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért nézegeti egy-két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért nézegeti egy-két hetente a volt barátnője profilját? 7 évet voltak együtt. Mi 8 hónapja jöttünk össze.

Figyelt kérdés
Már együtt lakunk 6 hónapja. Nem tudom ez természetes-e? Mondjam neki vagy csak várjak míg egyszer csak abbahagyja?
2014. ápr. 19. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én is szoktam nézegetni, mi 10 hónapja szakítottunk. És mindig rosszul érzem magam miatta. Nem tudom, hogy ez természetes-e, de én is ilyen vagyok. Szerintem ne szólj neki, majd abbahagyja.
2014. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, csak annyira szarul esik. :( De érez még valamit vagy mi van???
2014. ápr. 19. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Bizonytalan. Valahol még most is szeretheti
2014. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az úgy érdekes! :(
2014. ápr. 19. 15:44
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
6 eve vagyok a jelenlegi bnommel. Mindig meg szoktam nezni a korabbi bnoim profiljait. Es erzek is irantuk valamit, szeretetet. Az nem mulik el idealis esetben.
2014. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Ha csak erről van szó nála is azzal nincs gond, sőt ez természetes. De ezt honnan tudhatnám meg?
2014. ápr. 19. 15:51
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha valakit igazán szerettél, az sohasem múlik el. Igaz, a szerelem elmúlik, esetleg még a barátság is megszakad, de azért érdekli, mi van a másikkal, akivel esetleg sok időt eltöltött. Nem kell rögtön ijedezni.

És kérdezd meg, hogy mit érez a volt barátnője iránt, persze ne hisztizve, mert akkor úgyse mondja meg az igazat, és titokban fogja nézegetni. Inkább nézzétek együtt, és kérdezz rá a történtekre. :) Mindjárt van miről beszélgetni. Ha tisztelettel, szeretettel beszél róla, az jó.

2014. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nettó parasztság. Kezd el te is nézegetni a volt barátod képeit, lehetőleg jó látványosan. Ez egyáltalán nem természetes, és ne bízd rá hogy majd abbahagyja. Vagy csinálta volna úgy hogy ne tudj róla, lehetett volna benne ennyi tisztelet és tapintat, de ez így ebben a formában válóok. Rohadtul nem szükséges ilyen módon a jelenlegi párja orra alá dörgölni, hogy még mindig nem te vagy az első az életében, és nem is lennél ha nem ment volna tönkre az a kapcsolat. Nosztalgiázzon egyedül, én nem tűrném, és nem is tűrtem soha. Nem a nő feladata az, hogy a megtört férfiszívet a saját önbecsülése árán foltozgassa. Nem, ez nem normális dolog egyáltalán.
2014. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem rólad neveztek el pár nőt "sárkánynak". Miért ne ő lenne az első a párja életében? Attól, hogy megnézni néha, hogy mi van a volt barátnőjével? Én is megnézem néha nőként az exeim profilját. Nincs ebben semmi csak kíváncsiság, meg ahogy írták szeretet ami nem múlik el, de a páromba vagyok szerelmes és ő nekem az első ettől függetlenül :)
2014. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!