Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes még próbálkozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még próbálkozni? BŐVEBBEN a továbban, nem rövid

Figyelt kérdés

Régóta szerelmes vagyok egy lányba, olyan másfél éve. Egy suliba járunk, de más osztályba. Általában inkább az ő termükben töltöm a szünetet valamilyen ürüggyel, csak hogy láthassam :-) Eddig amikor beszélgettem vele, nem tartott sokáig, főleg hogy mindig van valami dolga , suliban és suli után.


Hiába próbálom elhívni valahova, sosem ér rá, mindig van valami kifogás. Nehéz eldönteni hogy tényleg igaz, vagy csak levagyok szarva?


Meglát mosolyog , köszön, semmi több...

Ma kapott tőlem suli utolsó napján egy kis tigrist mikulás sapkában. Odaadtam neki, megköszönte, ilyenkor szokásos puszi megvolt, és "köszi". Bevágta a zacskóba és ment indult tovább... Egy darabon mentem vele én is, mert ugyan arra lakunk közben végig épp telefonált,amikor nekem másfelé kellett mennem köszöntem neki ,de mintha észre se vette volna, beszélt tovább telefonon...


Azthiszem valamit nagyon elszúrtam, bár nemtudom hogy mi az.. vagy hogy mit csináljak.


2 ember tudja még rajtam kivül hogy tetszik az a lány, az egyik mindig mondja ,hogy szerinte csak túl kedves ahoz hogy megmondja hogy levagyok sz*rva. A másik meg állandóan bátorít.


Most mit is kéne csinálnom? Hagyjam a fenébe? Próbáljak beszélni vele? Dobjak fel egy pénzt és döntsek azzal?


2009. dec. 22. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy 2 ember tudná, szerintem a csaj is tisztában van vele. Szar kimondani, de ezek alapján úgy tűnik, hogy nagyon szarik rád a kislány. Sajnálom, de felesleges törnöd magad, csak megalázás.
2009. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is döntsd el magadban,hogy akarod-e ezt a lányt!Ha igen,akkor próbáld ezt megbeszélni vele,hogy neked úgy tűnik,mint ha leszarna,stb...ha normális,és okos lány,akkor erre figyelni fog!Onnantól már könnyebben eltudod hívni valahova!És nem tudom, minden lány más,de először próbáld elérni azt h az egyik legjobb barátja legyél,hogy megbízzon benned!A jelekből úgyis tudni fogod,hogy bejössz-e neki!Velem is hasonló volt...a csaj leszart,ugyan ilyen kifogásokkal,hogy tanulnia kell meg stb...de persze tudtam,hogy ez kamu,és ki is akadtam rá,felhívtam és megbeszéltük!Most én vagyok a legjobb barátja,és sok az esélye,hogy összejövünk!Szóval sokban hasonlít hozzá az én esetem!szurkolok:)
2009. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Szarjál rá, az első megmondta a frankót. Légy férfi és ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.
2009. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem jössz be neki, csak haverként tekint rád.
2009. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

van neki baratja? lehet azert nem akar semmit!

hany evesek vagytok?

2009. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 mind a ketten, nincs barátja nagyjábol azóta hogy ismerem..
2009. dec. 24. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!