Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, h a lány is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, h a lány is így érezzen?

Figyelt kérdés
Van egy lány, történetesen az egyik legjobb barátom, akit már több mint fél éve rettenetesen szeretek. Ez a csaj olyan 3 hónapja összejött egy csávóval (nemtudta h tetszik nekem), aki elég rendesen összetörte a szívét. Pár napja voltam egy házibulin, és késő éjszaka az egyik szobába bementem, és a lány is ott volt. mindketten rettenetesen kivoltunk,és csak dumáltunk. Egyszercsak egy bensőségesebb téma közepette amikor közvetlen ott feküdt melletem, én meg főlé hajoltam épp, meg akartam csókolni, de elfordította a fejét. Nagyon meg volt illetődve. Megkérdeztem h miért fordította el a fejét. Azt válaszolta, h azért nem volt képes elfogadni a csókom, mivel őt az a csávó annyira kiírtotta lelkileg, h nem volt rá képes. Nagyon nagyon szeretem ezt a lányt, és nemtudom mitévő legyek. nem szeretném csak úgy hagyni. És azt nem mondta h nem szeret engem. 16F
2014. ápr. 20. 23:02
 1/2 legly ***** válasza:

Ilyenkor nem egy szerelem kell neki, hanem egy igaz barát akire támaszkodhat, aki segít neki ezt átvészelni.

Írj egy privátot s ott folytatjuk.


Üdvözlettel

Legly

2014. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyél vele nagyon türelmes és kedves.

Egy idő után ha nagyon törődsz vele elkezd érezni irántad is valamit, de a te feladatod, hogy elfelejtse azt a fiút és az is a te feladatod, hogy miattad felejtse el és a te hatásodra.

2014. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!