Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Találhat így egy ilyen lányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat így egy ilyen lányt? (Hosszú,16f)

Figyelt kérdés

Sokat sportol, naponta 4 órát versenyszerűen, emiatt úgy érzi hogy nem lenne ideje egy barátnőre. Sokan helyesnek tartják, de volt egy kapcsolata ahol egy lány nagyon megbántotta, azóta az önbizalma a béka feneke alatt van. De magányos. Boldog, hülyülős fiúról van szó, aki komoly, de ökörködni is szeret.

A sportolás mellett szeret olvasni, néha tanulni is(ha muszáj), rajzolni és verset is írni. Sok lánnyal ismerkedett, de valahogy egyik sem az igazi. Imádja az állatokat, főként a kutyákat:3

Olyan lányra vágyik, aki aranyos, kedves és szerethető. Sportol, imádja az állatokat és akivel mindenről lehet beszélni, egyszóval érett lányra. Aki kellően intelligens:)

Ezek az elvárások nem magasak, mégse találja azt a lányt, akkor mi lehet a baj?

Egy-két tanács hogy merre keressen, és ha nagyon nincs ideje egésznap a lánnyal lenni, az nagy baj?

(Bocsi a kisregényért, meg az e/3-ért, így valahogy jobban kitudtam fejezni magam;)) 16f

Trollokra felkészültem:D köszi a válaszokat!



2014. ápr. 20. 20:59
 1/7 anonim válasza:

Te kis uhhhh.*¬*

Ma rád fogom kiverni.:D Csak az a gond, hogy lány vagyok.xd

2014. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan komoly, intelligens voltam világ életemben, nem találtam barátnőt, pedig helyes vagyok és jól nézek ki, mint utóbb kiderült, azért mert meleg vagyok :) De ha általad nem áll fenn ez a lehetőség, akkor csak várnod kell, mert az igazi nem jön olyan könnyen, nekem is hosszas keresés, várakozás után jött el, de megéri :)

Ja, és nem kell egész nap a lánnyal lenni, kezdetben a párommal csak a hétvégéket töltöttük együtt, mert 40kmre laktam tőle :)

20/f

2014. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
lol. En ilyen fiut keresek....nagyon keves az ilyen srac(:
2014. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb lány korábban érik, mint a fiúk, szóval szerintem tudnál találni a környezetedben ilyen lányt :)
2014. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
beléd szerettem<3 :D de komolyan, simán van lehetőséged találni valaki számodra megfelelőt, ha ez mind igaz, amit leírtál:) a lányok korábban érnek, mint a fiúk, szóval nem biztos, hogy a te korosztályodban kell keresned, lehet, hogy a fiatalabbak között találod meg az Igazit :) az szerintem nem baj, ha nem töltesz sok időt a lánnyal, mert senkinek nincs szüksége arra, hogy a párját "megfojtsa" a jelenlétével. egy-két szórakozóhelyre ha eljársz havonta vagy kéthavonta, még akkor is kifoghatsz egy rendes lányt! :)
2014. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is ideálisnak tünsz:D
2014. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dominika72 válasza:
Simán találhatsz :D sok ilyen lány van :)
2014. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!