Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondják, hogy a nők szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondják, hogy a nők szeretik biztonságban érezni magukat a barátjukkal. A baj, hogy az én közelemben lévő lányok félelmet, veszélyt éreznek. Miért baj ez?

Figyelt kérdés
Én elég meglepetésekkel teli fickó vagyok, és úgy veszem észre, hogy ezt a lányok nem igazán értékelik. És nem tudom, miért. Nálam nincs nyugalom, mindig van egy kis izgalom (hol jó, hol rossz). Miért baj ez? Miért sz*rabb ez, mint egy befásult, rutinszerű "kapcsolat"?
2009. dec. 22. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen a nyomozók szeretik a veszélyt
2009. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

értelmezési gondjaid vannak:D

a biztonságérzet nemazt jelenti, h otthon gubbasztanak szobában 6 féle riasztóval és vaskapukkal.

a biztonságérzet aztjelenti, h tudod h számíthatsz a barátodra akármilyen helyzetben, éshogy ő segít ha bajban vagy, és aggódik érted ha olyan a szitu, és nem hagy a szarban. vágodmár? és egy pasi lehet tök izgalmas, meg mozgalmas életű, ez nemfügg össze azzal h akkor nembiztonságos mellette.

az én barátom is régebben nemvolt vmi jófiú, ha úgyvesszük neki izgalmas volt, de ugyanakkor én biztonságban éreztem magamat mellette, annak ellenére h nemvolt az a tipikus jófiú. mert tudtam h ő megvéd, ha úgyalakul, nemhagy szarban, és vigyázik rám.

24L

2009. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fura meglátás. Így értem, de sok lány nem erre gondol, tapasztalatok alapján.
2009. dec. 22. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:

az előző vagyok. ez korfüggő is amúgy. vannak a kis tinik 14-15 éves korosztály akiknek az a menő, ha a pasijuk egy áldott rossz lélek, azokba vannak halálosan belezúgva. aztán vannak a kicsit idősebbek, akik már "nagyonérettek" és "nagyonfelelőségteljesek", akiknél egyenesen főbűn az, ha te mondjuk illegális gyorsulásra jársz....mert az illegális, és "veszélyes", és másokat is veszélyeztetsz, ezért frászt kapnak és leszólnak, és megsem akarnak ismerni.

én nemazt mondom h lopj, csalj, hazudj, de légy "biztonságos" és akkor nyert ügyed van. valójában már elvesztettem a fonalat h mitis akartam mondani:D úgyhogy ennek mostígy nemlesz vége ennek a gondolatmenetemnek...:D

2009. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj, nem, én nem vagyok rosszfiú, csak kicsit őrült.
2009. dec. 22. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit nem értesz ezen. Nem mindegy mi az őrült? Egyszercsak elrabolod randizni, vagy sosem tudhatja kivel talál otthon az ágyban? Azt hiszem elég értehtő melyik az izgalmas és melyik a rossz.
2009. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha egészséges szinten vagy őrült, pl. az éjszaka közepén menjünk ki hógolyózni, vagy kiabáljunk hülyeségeket az utcan, az még belefér. de ha már meghalad egy határt, és izetlen, sértő, törvényt sértő dolog, akkor nem jó.
2009. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!