Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ettől én bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ettől én bunkó vagyok? (lent. )

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista lány vagyok, barátom 35 éves, lassan 5 éve vagyunk együtt. Még édesanyámmal és 3 tesómmal élek, a barátom az ő édesanyjával (mert a hölgy rokkant és ápolásra szorul).

Az igazság az, hogy a családomat nem veti fel a pénz,de azért megélünk, én is vállalok diákmunkát, stb. Na, a kérdés az lenne, hogy a barátom nem dolgozik, illetve csak nagyon ritkán, alkalmanként, és sokszor nem jön ki a hónap végére, és kölcsönkéreget tőlem. Általában megadja, de engem már nagyon zavar :( Mondtam neki, hogy menjen el dolgozni, de mindig úgy válaszol, hogy "majd..."

Szóval szerintetek ha többet nem adok neki kölcsön, bunkónak fog tartani?


Megpróbáltam vele szépen megbeszélni a dolgot, de olyankor mindig ideges lesz, és vagy veszekedni kezd, vagy elrohan :( Mi a csudát csináljak? Nagyon szeretem, elhagyni nem akarom, de később eltartani sem! :(


2009. dec. 22. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezzel az emberrel akarod leélni az életed gratulálok hozzá. Egy nagy 0 a szememben. Ha neked ő kell, hát légy vele boldog. Ez az ember sose fog normálisan élni, mert nem szeret dolgozni. Te szenvedni fogsz mellette, mert később eltarthatod, de ha ezt választod a te döntésed. Még fiatal vagy én a helyedben elgondolkodnék ezen.
2009. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet hogy nem tetszik majd neki hogy nem adsz kölcsön ,de nem várhatja el hogy mindig kihúzd a sz*rból.. igazából azt nem értem hogy mire fel rohan el vagy épp idegeskedik mikor te teszel neki szivességet .. amúgy milyen gyakoriak ezek a kölcsönkérések ? és az írtad hogy általában visszadja ..akkor ez azt jelenti hogy van hogy nem kapod vissza amit kölcsönadtál? :S
2009. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha 35 évesen nem képes és nem is akar egy normális munkát találni,akkor ez sosem fog megváltozni.Már nem kamasz,hogy majd felnő és megkomolyodik.Elvileg már komoly családapának kellene lennie,akire támaszkodhat a családja,de erre a pasira nem lehet.Ráadásul még neki áll feljebb,hogy mersz szólni.Hiába szereted,ez nem normális így és nem azért,mert nincs munkája,hanem,mert nem is akar.Jól gondold meg,hogy vállalnál-e vele közösen gyereket stb.A csodákban pedig ne higgy!
2009. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes ember!Az ilyeneket én se szeretem!Egészséges menjen el dolgozni!!Nem szabadna vele lenned mert te meg dolgoznál keservesen, ő meg kunyerál!Ne adj neki
2009. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk most kb ez a helyzet. Apám nem dolgozik, és anyám anyjától kell kölcsönkérni, mert anyám kozmetikus állásából ugye nem nagyon lehet állni a rezsit, stb. E miatt marhára utálom apámat, hogy nem képes már kb 2 éve dolgozni, hiába mondom neki, hogy jó lenne menni dolgozni, nem megy, csak kiabál. Mellesleg az a poén, hogy van pofája a zsebpénzemet elkérni, hogy tudjon venni cigit, netet befizetni (mellesleg egész nap itthon fekszik, és netezik).
2009. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
ha többet nemadsz neki, szakítani fog veled, mivel a korkülönbségből kiindulva kb csak azért van veled, mert te adsz neki pénzt és mivel fiatalka vagy....
2009. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha a másik oldalt is kéne nézni. Nem akarok senki leszólni, de egy meglett férfinak főleg aki 45-50 éves között van és esetleg már nem olyan az egészsége nehezen talál munkát. Ugyan ez van a fiatalokkal akik egészségesek és még a családalapítás előttük áll. Nehezen tudnak elhelyezkedni. Az is igaz akik keres az általában talál. Én mit 29 éves nő sok helyre beadtam az önéletrajzom és még mindig nincs munkahelyem. Pedig megyeszékhelyen lakom. Azt is kell nézni milyen régióban, mert ugye vannak "gazdagabb" régiók is. Én jelenleg olyan helyen lakom ahol inkább küldik el az embereket mint, hogy vegyenek fel. Lakást kell fenntartanom. Nem könnyű, de néha találok alkalmi munkát. Most kényszerből haza költöztem a szüleimhez, hogy így is könnyebb legyen, de a másik lakás rezsijét akkor is kik kell fizetni. Igaz csak az alapot. Eladni nem lehet a megfelelő áron csak alul. Nem éri meg. Viszont igaz az is, hogy állandóan kérni és néha vissza adni sem jó. Neked kell eldönteni vele maradsz vagy mellette és vállalod a következményeket. Csak rá akartam világítani a másik oldalra is. Meg lehet kövezni, de van másik oldal is.
2009. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a válaszokat.


Nem arról van szó, hogy nem vennék fel sehova, még ha úgy lenne, megérteném, de nem is keres munkát, el sem megy utánanézni, amikor meg én találtam volna olyat, amit tudott volna csinálni, az meg neki nem felelt meg (pék a szakmáj, és egy helyi kisboltban kellett volna a tálcáról a frissen sült kiflit leszedni - tehát olyan dolgot, amire bárki képes).

Igazából az utóbbi egy évben van ez a pénz-mizéria, minden hónap végén, sőt, néha már a közepén is. :(

Én ugye anyunak is adok, tesóimra is költök, meg magamra, de hát suli mellett nem tudok több pénzt előteremteni. És fogalmam sincs, hogyan vegyem rá, hogy elmenjen dolgozni.

Igazából a korkülönbséggel sosem volt gond, mert amúgy nagyon jól kijövünk, rendkívül udvarias, figyelmes, kedves. És öt év az azért öt év... :S Hát, nem tudom. Mindenesetre mégegyszer köszönöm mindenkinek.

2009. dec. 22. 20:21
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

"öt év az azért öt év"


Ez tény,de lehet belőle még harminc is,de nem mindegy hogyan.Inkább most dobnám azt az 5 évet,minthogy a hátralévő életemben egy lusta disznóval legyek megáldva,aki nem társ,csak egy gond,egy megoldandó probléma.Az a legdurvább,hogy nem is akar változtatni a helyzeten,szóval ennek csak akkor lesz vége,ha elfogy a cérnád.Az ilyet hívják selyemfiúnak,eltartatja magát a nőjével,cserében pedig szexet ad.Szánalmas.

2009. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Jaj hát ha eddig nem válozott meg hiába kéred.. ezután is ingyenélő lesz. Ha olyna hülye vagy,hogy most kölcsönadogatsz neki csak adod alá a lovat.A másik meg,hogy tudsz egyáltalán férfiként tekinteni,felnézáni,biztonságban érezni magad egy ilyen luzer mellett?:(
2009. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!