Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ettől én bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ettől én bunkó vagyok? (lent. )

Figyelt kérdés

23 éves egyetemista lány vagyok, barátom 35 éves, lassan 5 éve vagyunk együtt. Még édesanyámmal és 3 tesómmal élek, a barátom az ő édesanyjával (mert a hölgy rokkant és ápolásra szorul).

Az igazság az, hogy a családomat nem veti fel a pénz,de azért megélünk, én is vállalok diákmunkát, stb. Na, a kérdés az lenne, hogy a barátom nem dolgozik, illetve csak nagyon ritkán, alkalmanként, és sokszor nem jön ki a hónap végére, és kölcsönkéreget tőlem. Általában megadja, de engem már nagyon zavar :( Mondtam neki, hogy menjen el dolgozni, de mindig úgy válaszol, hogy "majd..."

Szóval szerintetek ha többet nem adok neki kölcsön, bunkónak fog tartani?


Megpróbáltam vele szépen megbeszélni a dolgot, de olyankor mindig ideges lesz, és vagy veszekedni kezd, vagy elrohan :( Mi a csudát csináljak? Nagyon szeretem, elhagyni nem akarom, de később eltartani sem! :(


2009. dec. 22. 19:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. A tegnapi 20:05-ös válaszoló vagyok. A kérdésedből számomra nem derült ki, hogy te már kerestél neki állást és lett is volna. Így azért más a felállás. Igazából rávenni, hogy elmenjen dolgozni nem nagyon fogod tudni. Neki ez egy "lételem", hogy így éljen. Nem jó. Még mindig azt tudom írni, hogy neked kell eldöntened vele maradsz és vállalod a következményeket vagy lépsz és esetleg lesz egy sokkal jobb életed. A jövőjét senki nem tudja megjósolni. Kockáztatni kell.
2009. dec. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Elgondolkoztam azon, amit írtatok, de inkább a mai nap történtek hatására szakítottam vele. Elegem volt ebből az egészből!


Megyek haza, és hogy-hogynem, eszembe jutott, hogy megnézem az 50forintos gyűjteményemet (5 db ötvenes, mind másik hátlappal, limitált kiadás volt), a barátom irattárcájában (nem pénztárcájában!) volt, és csak kettőt találtam meg... kiderült, hogy valami kocsmában egy pultos csajnál letétbe helyezte... azokat az érméket, amit TŐLEM kapott... így nem tűnik túl nagy dolognak, de nálam ez volt az utolsó csepp... ennyi volt. Vele vége, majd talán lesz, akivel nem kell ugyanezt eljátszanom :(


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki írt, sokat segítettetek :)

2009. dec. 23. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!