Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret ezek a jelek alapján?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret ezek a jelek alapján? Szerintetek megkérdezzem tőle mit érez pontosan irántam?

Figyelt kérdés

1 hónapja és pár hete vagyok együtt a barátommal, akivel már 2-3 hónapja ismerkedtünk a kapcs. előtt...szóval a lényeg az hogy már jól ismert a járás előtt is, és alig jártunk pár napja mikor csókolóztunk és elkezdett simizni és gondoltam meglepem és visszasimi...aztán meglepődött, elvette a kezét és elmosolyodott...aztán odabújt, elkezdett csókolgatni és azt mondta: "ugye tudod hogy imádlak"

ez nekem kicsit "rosszul" esett, hisz csak azért mondta volna hogy megfektessen...de nem azért volt mert még mindig együtt vagyunk és nagyon édes velem...pár napja nem taliztunk mert nem értem rá és írt egy szerelmes verset sms-ben hogy minden vágya velem lenni..stb...és aztán írta hogy imád...kérdeztem hogy hogy érti ezt az egészet és azt írta úgy hogy szeret. De sosem mondta csak sms-ben írta.


2009. dec. 22. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Te mondtad neki már,hogy szereted?
2009. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell kérdezni, majd mondja. Én mindig is utáltam, ha megkérdezték mit érzek. Hazudni nem akartam, így egy olyan válasz jött, ami nem mindi a legmegfelelőbb ovlt, de ha mondtam később, akkor tudták, hogy igaz és tényleg éreztem.
2009. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem mondtam neki...

lehet maradi vagyok meg minden de sztem jobb ha a pasi mondja ki előbb, előző kapcsimnál is a srác mondta előbb

2009. dec. 22. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Szerintem is várj,mondani fogja majd "élőben" is,csak ne nyaggasd.Nem hiszem,hogy csak meg akar fektetni.Egy pasi sem teper másfél hónapig és ír szerelmes verset,ha csak egy kellemes éjszakát akar.Ha mégis,akkor hülye,mert van könnyebb út is. :) Valószínüleg tényleg érez irántad valamit,lehet,hogy ez a másfél hónap még kevés,vagy még magában le kell tisztáznia,de ki fogja mondani,ha így érzi,csak ne erőszakoskodj.Az jó jel,ha írásban mondta,de jól gondolod,szóban,úgy,hogy a szemedbe néz,úgy lenne az igazi.Jönni fog az,csak hagyd. :)
2009. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mert szeret!

az,hogy simizésnél mondta h imád, nem azt jelenti h csak a megfektetés miatt,hanem mert nagyon bejött neki hogy bennevagy az ilyenekbe.és szerelmes verset nem ír egy pasi egy olyan csajnak akit nem szeret!

2009. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"sztem jobb ha a pasi mondja ki előbb" - nem jobb, csak neked
2009. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!