Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mikor érzitek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mikor érzitek magatokat megalázva? (nem szexuális téren)

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
ha a pasi leéget emberek előtt
2009. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Huh, volt kapcsolatomban elég sok ilyen helyzet volt. pl. sétáltunk egy szórakozóhely felé és egy hosszú szőke hajú lány sikítva a volt barátom nyakába ugrott majd vigyorogva odafordult hozzám -a volt barátom zavartan bemutatta- majd mondta ,hogy már sokat hallott rólam... nah pepe...

vagy közös nyaralás alkalmával velem nem foglalkozott csak a haverjaival... szándékosan megbántott, megalázott, megríkatott mások előtt...


négyszemközt mindig engem okolt mindenért,lenézett ,hogy én soha semmit nem érthetek meg...

...egy pár a sok sok közül...

20/L

2009. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És szeretitek ezt?

Úgy értem az utolsó is nem kevés időt eltölthetett mellette, hogy ennyiszer meg tudta alázni..

2009. dec. 22. 20:33
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Senki nem szereti az ilyesmit. Aki szereti, annak komoly gondjai vannak agyilag és érzelmileg. Annyi az egész, hogy amíg az ember szerelmes, addig kevésbé tűnnek fel neki ezek a dolgok, vagy úgy gondolja, hogy változni fog a helyzet, ha jól meg tudják beszélni.

Csak aztán kiderül, hogy nem.

2009. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem én egyáltalán nem szeretem!! Utálom, ha megaláznak és, ha nem tisztel a barátom vagy nem tud együttérző lenni! Sajnos sok fiú hiszi azt, hogy ezt a legtöbb lány szereti miközbe vannak kivételek. Pl.: én szóba se állnék egy fiúval, aki szándékosan megalázna
2009. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megalázónak érzem, ha ott vagyok a barátom mellett és meglát egy jó r!bancot, megbámulja, még utána is fordul... Kicsit idegesítő, amikor mások is látják hogy nézelődik a barátom... Egyébként 2 év alatt más megalázó dolog még nem történt.
2009. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

(Tegnapi 20:20-s vagyok)


Egyáltalán nem szeretem!! Ezek a helyzetek sokszor szétmarcangolnak lelkileg, főleg ha olyan férfivel járnak(és legtöbbször olyannal járnak) aki magát teljesen hibátlannak képzeli és így képes mindig mindent rád kenni. Szereted őt és ezért nem hagyod el, már már elhiszed, hogy csak te fújod fel a helyzetet...aztán egy nap megvilágosodsz: EZ ÍGY NEM NORMÁLIS!


És akkor már képes vagy lépni. Igen én is megaláztam, mert én mondtam ki ,hogy legyen vége, ez pedig számára teljesen elképzelhetetlen volt, hiszem egy "olyan közönséges ember mint én" nem mondhatja csak úgy ki egy kapcsolat végét...


Bár én tudom , a mai napig ő biztosan azt képzeli ,hogy én voltam a rossz,az áruló,a galád, ő pedig semmiről nem tehet,hiszen ő állítólag nagyon szeretett...

2009. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
lányoknak kellene alázni a fiút,na igen mert ez ritkább,de igy visszakapnák rendesen!
2009. dec. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha egy fiú minden ok nélkül lemocskol,akár msn-en,akár élőben!

Volt már ilyen msnen,élőbe hála Istennek nem.Ebből a kapcsolatomból szakítás lett..megbántam,hogy nem én szakítottam,de amikor a fiú mocskolt,akkor szakított is velem..OKA NEM VOLT RÁ!

2009. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lányok felébredni,alázni!!!
2009. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!