Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felhívjam a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Szombaton megbeszéltük, hogy Vasárnap vagy rámír facen vagy felhív, de nem jelentkezett. Szerintetek fephíviam, vagy várjak? Csak 1 hónapja vagyunk együtt, de néha azt érzem, hogy ezt csak én szeretném, ő ceak az elején akarta, de meggondolta magát. Mit csináljak? Mindenképpen meg akarom tőle szerdán kérdezni, hogy jól érzem-e, mert akkor találkozunk, de addig felhívjam, vagy várjam ki, hogy mikor keres?

Teljesen tanácstalan vagyok. 19 évesek vagyunk.


2014. ápr. 21. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztazd le vele a helyzetet minnel hamarabb mert kesobb csak rosszabb lesz ha o nem akar semmit.
2014. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ne csak te fuss a nő után !

Ő is fusson egy kicsit utánnad .

Ne szÓlj neki És egy piccit hagyd rá amit csinál és ha törődik veled akkór szeret :)

2014. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Eddig a második válaszoló indoka miatt nem hívtam, de első válaszoló meg rátapintott, hogy miért szeretném minél hamarabb felhívni. Sz@r egy helyzet ez :( .

Ő nekem az első, ezért is vagyok tanácstalan.

2014. ápr. 21. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
2-esnek van igaza, de tudom, nehéz megállni. Mintha csak magamat látnám kicsit több, mint fél éve.
2014. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok.En is atmentem ezen sz@r ez tudom de tul leszel rajta hidd el.Par ev mulva mar csak nevetsz rajta.Ilyen ez.Kitartas. :)
2014. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Annyit még ha kérhetem, írjátok meg, hogy aki hasonló cipőben járt, együt maradtatok, vagy gyorsan különváltatok? Nehéz ezt leírni, de a rosszra is jó felkészülni :(

2014. ápr. 21. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!