Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy el ne veszíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy el ne veszítsem a barátnőmet? Milyen fordulatokat vigyek a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátnőm. Látom rajtam, hogy boldog velem és én is boldog vagyok vele, csók után mindig a szemee néz és egymásra mosolygunk, egyszerűen imádom, ha nincs velem el veszek... 17/F

2014. ápr. 14. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést... ha nincs semmi problémátok és boldog veled, akkor mégis mit aggódsz?
2014. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pont ez, hogy minden szép és jó és ráparázok, hogy mit kéne jobban csinálnom, hova vigyem mit csináljunk? .....
2014. ápr. 14. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
törődj vele! semmi extra dolgot nem kell csinálnod, csak szeretni:)
2014. ápr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

"Látom rajtam, hogy boldog velem"

Hopp egy féligmeddig freudi elszólás. Biztos, hogy rajta is látod? A kérdés címe alapján biztos, hogy nincs minden rendben, csak magadnak sem akarok telejsen bevallani. Ha van valami amiatt lehet, hogy nem teljesen boldog, légy erős és változtass, ha ennyire jónak tartod őt. Én rohadt nagy szerelmemet vesztettem el saját hülyeségem miatt néhány éve, azóta néhány lánnyal volt inkább rövidebb, mint hosszabb kapcsolatom, de visszafordíthatatlan végzetesnek tűnő hibát követtem el. De ez ilyen, a legtöbb dolog persze nem tart örökké, sőt semmi sem tart örökké.

2014. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
örülj. és maradj a pillanatban, mikor együtt vagytok.
2014. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utolsó elöttivagyok. zseniális, az "akarod"-ból pedig nálam "akarok" lett.
2014. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!