Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajándéktippeket szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elanie25 kérdése:

Ajándéktippeket szeretnék férfi számára. Kapok segítséget? :-)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja feltettem egy kérdést, de sajnos nem kaptam rá normális válaszokat, mert egyesek menőnek érzik hogy név nélkül butaságokat írjanak.


A helyzet az, hogy nem rég óta vagyok együtt egy 27 éves férfivel, párszor találkoztunk és igencsak kialakulóban van valami, de még nem nagyon ismerem. Viszont itt a születésnapja, és gondoltam segíthetnétek pár ötletet adni, hogy ti ilyen esetben mit vásároltok, vagy biztos volt már hasonló nehézségetek az életben. Összeg: az egy két ezertől kicsit többet is lehet. Albérletben lakik, szeret zenélni, hosszú hajú stb.

Aki nem komolyan venné a válaszolást, kérem, ne írjon!



2014. ápr. 21. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha meg nem vagytok egyutt Szerintem egy uveg ital is megteszi.Akar wiskey,vagy vorosbor pl.Esetleg valami sutemennyel.
2014. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok.Az italt be is lehet csomagoltatni epp.Csak azert irom ezeket mert ennyire az elejen meg nem kell nagy ajandek.A lenyeg (mindig),hogy gondoltal ra.
2014. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, kedves vagy. Igazából igazad van, és azoknak is akik azt gondolják, inkább beszélgessenek többet.... de tudjátok milyen az ajándékozás, amikor sokat agyalsz hogy a legjobbat adhasd. Várok még tippeket. Igazából parfümre gondoltam mert ahhoz értek annyira hogy nem gagyit vennék neki. Más tippek?
2014. ápr. 21. 14:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Hellllooo megint en. #1#2 Jo a parfum is epp.Vagy egy torta ami illik valamelyik hobbijahoz.Csak ez dragabb mulatsag.De a neten talalsz ajandekozasra otleteket ha mas nincs.Vagy az is jo ha kettesben elmentek valahova vagy ha lehet te megfozod a kedvencet amit gyertyafeny mellett megehettek aztan.Hajra!! :D
2014. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha hosszú hajú zenész akkor rocker, ha rocker akkor pedig alkoholista.

Tehát alkoholt vegyél neki, becsomagolni felesleges.

2014. ápr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Moszuke ***** válasza:

ha dobol dobverő, ha gitár akkor pengető, stb.

zenével kapcsolatos ajándékot biztos lehetne neki adni.

tusfürdő, spré és társai közhelyesek azt szerintem ne. az ilyesmit anyuci szokott adni minden évben.

adhatsz neki 1 fotót magadról a hátoldalára vmi csöpögős szart ráírni ha a pasi olyan, hogy ezt értékelné.

2014. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fahéjas Alien ***** válasza:

Egy üvegborra voksolok, mellette egy jót is tudtok beszélgetni!

Különben is hülyeség nagy dolgot adni, eleve, mert nem is ismered még igazán... másrészt azért is, mert nem hinném, hogy ez lenne a mérvadó... az ilyen kis dolgok mögött sokkal fontosabb dolgok is meghúzódhatnak, például, hogy gondoltál rá, figyelmes vagy stb... ami sokkal többet jelent szerintem, mint bármilyen árcédula és anyagias tárgy...

2014. ápr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy nem iszik. Még a múltkor megbeszéltük hogy egy közös délután alkalmával főzzünk együtt ( imádok közösen főzni és ő is és ez volna az első alkalom ) szóval felajánlottam neki, ő mondta mit szeretne, és én hoznám akkor a hozzávalókat. Na még ez mellé kéne már csak valamit kitalálni.
2014. ápr. 21. 15:32
 9/9 PearlDiver ***** válasza:

A közös főzés nagyon király, és ha az ebéd végén megleped egy finom desszerttel, pl somloival vagy egy kis tortával, az pont frappáns. A lényeg hogy saját kezűleg készítsd!

24f

2014. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!