Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek?!?! El akar valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?!?! El akar valaki felejteni, aki szeret és én is szeretem. Hogy, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ő is szeret, én is szeretem, de el akar felejteni, azt mondja, minél hamarabb, minél könnyebben... De én ezt nem akarom hagyni, mert nem ennek kellene történnie... mit tegyek, hogy tegyek, hogy ne akarjon elfelejteni? El sem mondja, miért...
2009. dec. 22. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
honnan veszed,hogy tényleg szeret? mesélj még egy kicsit,volt köztetek már valami?jártatok?
2009. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, jártunk. És szülei ellenezték, hogy velem járjon. De azt mondta, hogy ez nem baj... De most el akar felejteni... Én ezt nem bírom.
2009. dec. 22. 21:13
 3/13 anonim ***** válasza:

:S jaj...nem lehet hogy mégis van valami a háttrben? gondolok itt a szülőkre.Egyáltalán ők miért ellenezték? nem bírom felfogni az ilyet...

de figyelj...csak van valami magyarázata..:S nem?állítsd kész tények elé,hogy mondja el az okát,mert íg ynem tiszta az ügy és emiatt érzed leginkább rosszul magad szerintem...

2009. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát mert vén f*sz vagyok hozzá képest... Ez a baj...
2009. dec. 23. 11:33
 5/13 anonim ***** válasza:

szabad megkérdeznem hogy hány éves vagy és ő menniy? vagy csak a korkülönbséget mondd...

egyébként akkor a szülőknek tényleg ez lehet a bajuk

de ha igazán szeret,hátha lázad majd ellenük:)

viszont sosem fogom megérteni az ilyen szülőket...akik úgy gondolják ők jobban tudják hogy mitől lesz boldog a gyerekük...szánalmas...

2009. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

14 az ő kora

21 az én korom

2009. dec. 23. 22:22
 7/13 anonim ***** válasza:
hehh és csaj vagy vagy srác?:D mert ezt se tudjuk?:) De az már pedofilia :D Na jó viccelek :D
2009. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát, barátom, azt mondanám, hogy határeset. Én 20 vagyok, barátnőm 16, a szüleinek semmi baja a dologgal. Ha igazán szereted, küzd, és becsüld meg. Első sorban a javaslatom: ülj le a szüleivel, és tisztázd a szándékaidat: magyarul áruld el nekik, hogy nem felcsinálni szeretnéd a pici lányukat, csak egészséges, hosszútávú párkapcsolatra vágysz. Ha nem értik meg, sajnos buktad a dolgot, akármennyire is szereted. De amúgy nem véletlen kezdtem úgy hogy határeset, mert tényleg rohadtul az, de még épp belefér.
2009. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De NEM tudok hogy küzdeni már érte... Letilt/letöröl MSNről, közösségi oldalakon szintén letilt, felveszem álMSNcímekről, amint kiderül, én vagyok, letöröl, letilt, már közös ismerősünkkel is akartam beszélni, később Őt is letörölte, már hónapok óta húzódik ez, de én TUDOM, hogy nekem Ő kell igazán.. Mindenkinél jobban. Ha élőben akarom elcsípni, direkt elfut... Vagy elküld...
2009. dec. 25. 18:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ő szégyenli már azt,hogy veled járt?Lehet,hogy már a haverjai is cikizik?:S
2009. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!