Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek?!?! El akar valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?!?! El akar valaki felejteni, aki szeret és én is szeretem. Hogy, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ő is szeret, én is szeretem, de el akar felejteni, azt mondja, minél hamarabb, minél könnyebben... De én ezt nem akarom hagyni, mert nem ennek kellene történnie... mit tegyek, hogy tegyek, hogy ne akarjon elfelejteni? El sem mondja, miért...
2009. dec. 22. 20:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De miért tennék?
2009. dec. 25. 21:47
 12/13 anonim ***** válasza:
ne haragudj, tudom, hogy amit mondok rettenetesen fájni fog, de törődj bele, és kezdj te is felejteni, mert ezzel csak magadat teszed tönkre. jöjj össze valaki mással, pár hónap múltán már nem fog annyira fájni, csak azt a másikat se ejtsd át. tedd el szép emléknek, és egy-két év múlva már lehet hogy nem szomorkodva fogsz rágondolni. 18:38 voltam
2009. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De én már tönkretettem Miatta magam, most már az, hogy végképp bekrepálok, vagy sem, szemernyit nem jelent. Mivel én még ilyet nem éreztem.
2009. dec. 25. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!