Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akit nagyon szeretek, de nem vagyok belé szerelmes viszont ő nagyon, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelmes is tudnák belé lenni, de nekem az a fontos hogy egy csajjal eltudjak hülyéskedni mert nagyon vicces hülyülős fiu vagyok am, de arra kell a partner is hogy vegye a ritmust a jelet, tudjam őtet úgymond húzni az agyát, világolni vele.

De ezzel valahogy igen nehézkes mert más stílusú.

Viszont ilyen csajt biztos nem találok még egyet, mert naaagyon rendes, nem cigizik nem piál és elhagyni se biztos hogy sohasem fog.

Meg ő egyébként olyan csaj aki első ránézésre az arca nem biztos h mindenki azt mondja rá hogy szép. Viszont ha kicsit megszokja az ember rögtön meglátja benne a szépet, nagyon szép szeme van egyébként.


Nagyon beleakarnák ebbe a csajba szeretni csak egyszerűen nem tudok. Ha eltudnák vele valahogy világolni valahogy úgymond kicsit átalakítani a belső énét hülyülősebbé hogy vevőbb legyen a dolgokra akkor minden nagyon jó is volna.

Lefeküdni még egyébként nem feküdünk le, kb 1 hete tart a kapcsolat de már ismerjük egymást vagy 1 hónapja.

Mit tegyek? Nincs valami trükk amivel kicsit megbolondíthatnám a csajt? Bármiféle tanácsot elfogadok.

Elhagyni nem szeretném mert ő azt szerintem nem élné túl, őrülten szerelmes belém.


2014. ápr. 21. 20:28
 1/4 kolosszus22 ***** válasza:

Sajnos veszett ügy, ne akard megváltoztatni, a közelmúltban nekem is volt egy hasonló kapcsolatom. Nagyon szerettem volna beleszeretni abba a lányba, de nem ment, nagyon megkedveltem mint embert, nagyszerű csaj, de ha nem ő az, akkor nem ő az, nem érdemes erőltetni, mert egyikőtök sem fog jól kijönni belőle!

27F

2014. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hm.. mondjuk ő biztos nem ha járok vele pár hónapot és esetleg le is fekszünk aztán pedig szakítok vele..

Na de nekem mi károm lenne belőle? Mondjuk azon kívül h lelkiismeret furdalás? Mondjuk az is elég komoly dolog viszont lehet magamban letudnám úgy rendezni, hogy ezt adta az élet ennek kellett lennie, neki is ezt adta azért h valamit tanuljon belőle, esetleg több tapasztalat szerzés stb.. meg nekem is. Nem igazán volt hozzám se az élet hú de rózsás megéltem én már sok mindent ezért tudom már kicsit lazábbra venni a dolgot és elfogadni felfogni úgy, hogy ez jött ezt kell elfogadni mert az élet nem véletlenül tesz elénk semmit sem.. aztán meg kitudja mi sül ki a dologból.. :)

Végülis magam se tudom már hogy mi lenne a helyes.. sokfajta nézőpontból meglehet közelíteni a dolgot, úgy is hogy most hadjam ott de úgy is hogy járjak vele vagy félévet..

2014. ápr. 21. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi. meg kérdezhetem a korod? és melyik megyében laksz?
2014. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 és nem MO-n lakok.
2014. ápr. 22. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!