Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Magamra kényszeríteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamra kényszeríteni hogy szerelmes legyek?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm, és mivel 2 csaj most ki is esett, igy ugy tűnik jó ideig nem lesz barátnőm.

Amúgy neten beszélgetek parral de ennyi.

Viszont mar unom az egyedüllétet, és van egy lány barátom aki benne lenne egy kapcsolatban. Én arra gondoltam h magamra kenyszeritem azt hogy meg tudjam csokolni stb és akkor utána nem sokára hátha járni fogunk.

Jó ötlet?

Nincs meg a vonzalom de idővel beleszerethetek és hat nincs is más.



2013. júl. 31. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:

nem jó ötlet, nem lehet erőltetni a szerelmet

ha meg nem is vonzódsz hozzá...

majd találsz vkit akit tényleg fogsz szeretni, ismerkedj és várj

2013. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már kényszeríteni kell magadat, hogy megcsókold, régen rossz. Nincs értelme, csak megbántod a lányt és a végén barátok sem lesztek. Haverkodhatsz vele, adhatsz puszit az arcára, de amíg legalább egy kis vonzódást nem érzel, addig ne jusson eszedbe ilyesmi!
2013. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Csak mar túl sok csalódásom volt, és hiába ismerkedem újakkal.

Amúgy hol lehetne ismerkedni neten kívül?

2013. júl. 31. 14:35
 4/9 Froncsi ***** válasza:

Ha tényleg a barátod a lány, akkor miért akarsz neki rosszat? Ezzel őt is, és magad is átvernéd.

Ha nincs vonzalom, kár a kapcsolat. Csak kihasználnád, nem szeretetből lennél vele!!!

2013. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő megérdemelne h minden figyelmem rá osszpontositsam és h törődjek vele, ő az egyetlen csaj aki mindent megérdemel tőlem. Én amúgy is halas vagyok neki
2013. júl. 31. 14:42
 6/9 anonim ***** válasza:
És hálás lennél neki akkor, vagy jól éreznéd magad, ha ő pont ugyanilyen megfontolásokból jönne össze veled? Csak képzeld magad bele a helyzetbe.
2013. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Törődnek vele, odaadó lennék, figyelnek rá szoval jol tudnám magam érezni vele
2013. júl. 31. 14:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont ez a szerelem, hogy legyozod magadat...
2013. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha lo nincs a szamar is.lo
2013. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!