Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy gyerek aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timaa kérdése:

Van egy gyerek aki tetszik, de nem tudom eldönteni hogy most szórakozik-e velem, vagy csak félénk és nem meri elmondani, ezért egyszer így, máskor úgy bánik velem. Szerintetek mit tegyek? Több lent!

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nekem tetszik 3 éve, és szeretem is. Ezt ő nem tudja, és nem is merem elmondani neki, mert nem tudom hogy ő mit gondol. Félek hogy kinevetne, vagy még csak annyira se foglalkozna velem mint most! A legjobb barátnőm tudja, és vele egyszer ki is terveltük hogy megpróbálom féltékennyé tenni ... Egyik nap tök jó kedvem volt, meg alapba jó volt a hangulat a suliban, jó idő volt, elvoltunk ... A srác legjobb haverjával szórakoztunk, hogy járunk, hogy szeretjük egymást stb ... ez idáig oké is volt. A srác haverja is ugyan így hülyéskedett, és még nevetett is, hogy milyen bolond/bolondok vagyunk. De az is aki tetszik. Egy ideig nem csinált semmit, csak mosolygott, aztán piszkált minket egymással, majd nem sokkal később, pontosabban 1-2-3 nappal később elkezdte úgy piszkálni a legjobb barátnőmet mint anno engem... de csak akkor amikor ott voltam. Engem kezdett magyarul : leszarni, aztán megint rendes lett... és megint bunkó. Már szinte elfelejtettük az akkori hülyülést a haverjával, de ő még a mai napig is van amikor tiszta bunkó. Nem tudom mit tegyek ... amikor bunkó akkor nagyon, amikor kedves akkor eléggé ... Kérlek segítsetek! A válaszokat előre is köszönöm! :) 15/L
2014. ápr. 21. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Bakker, a nőknél még a kérdezés is bonyolult :)
2014. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rövidebben: Amióta hülyéskedtünk a legjobb haverjával, azóta a kedve szerint szórakozik velem. Van rá esély, hogy tetszem neki, és féltékeny lett, vagy csak idegesítette?! :)
2014. ápr. 21. 21:36
 3/5 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki. Amikor szórakoztál a haverjával akkor féltékeny lett és úgy gondolta hogy "ha harc hát legyen harc" xd , meg csak elötted hülyéskedik a barinőddel.
2014. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Áh, great, thx.

Elárulok egy titkot a férfiakról, de senkinek egy szót se erről: egyszerűek vagyunk és ha szeretnél tudni valamit, csak állj elém, nézz a szemembe és kérdezd meg.

Meglepően őszinte választ fogsz kapni.

2014. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: De nem merem elmondani neki, mert félek hogy kinevet, vagy lenéz... máskülönben már rég megtettem volna. :c
2014. ápr. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!