Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt vártok mielőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt vártok mielőtt lefekszetek az újdonsült párotokkal? 26/N

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.De az tuti hogy nem fekszem le sosem már a második nap..A volt férjem például fél évet várt míg megtörtént.A második férjemmel annyira vonzódtunk hogy ő vele 2 hónap után már lefeküdtem..

De olyat hogy pár nap vagy pár hét..az nálam nem megy..előbb meg akarom ismerni a tulajdonságait,és ha minden oké,még vonzódunk egymáshoz akkor jöhet a testi vonzódás is..

36/N

2011. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 The Situation ***** válasza:
0%
max egy hét ha már a legelső találkozón nem jön össze. :-) ja egy héten max 2szer szoktam így találkozni valakivel. több energiát nem fektetek bele.
2011. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neked kell érezned. Én általában a belső hangokra hallgatok. Megvárom amíg kialakul egy olyan bizalom közöttünk, ami nekem már elegendő ahhoz, hogy gátlások nélkül tudjam élvezni a vele töltött éjszakát. Volt olyan akivel már 3 hét után úgy éreztem, hogy abszolút bízhatok benne, de olyan is, akivel több mint 4 hónap után sem éreztem ezt, így szerintem abszolút kapcsolat függő.
2011. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ mennyire erős a bizsergés. Volt akivel már az elsö randin volt akivel 4 hónap után. Ezt neked kell érezni ;-)
2011. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!