Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mit szerettek a fiukban? Mit neztek meg rajta eloszor? Mit vartok el tolle ha udvarol/jartok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 18:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
6%

Külső elvárások:

Legyen...

-nagyobb cipőmérete, mint nekem.(35)

-magasabb, mint én.(164cm)

-fehér a bőre színe. Genetikailag, és gyakorlatilag is.

-elég erős ahhoz, hogy rövid távon meg tudjon tartani engem.(48kg)

- meg minden végtagja hiánytalanul, és tudja őket megfelelően használni.

-meg minden páros, és páratlan szerve. (fél vese még belefér)

-idősebb nálam (21év)

-elbűvölően szép és bársonyos hangja

-szép, ápolt füle.


Külső tulajdonságok, ami nem elvárás, de előny: haj


További elvárásaim(belső, meg ami még eszembe jut)

Intelligencia, udvariasság, hűség, széleskörű irodalmi és történem ismeretek, jó retorikai készség, zenei tudás, alapvető konyhai ismeretek, legyen jártas a ház körüli férfias munkákban, pl. fúrás, tudja használni a mosógépet. (be tudja kapcsolni, és még a szín szerinti szétválogatás is megy) türelmes, decens, tudjon jól vezetni, növénytani ismeretek, (valamit biztos kihagytam még, majd utólag még lehet írok.)


Nem elvárás, de előny: egészségügyi alapismeretek, vasalás, takarítás, közös hobbi, sport, katolikus.

2011. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 21/L
2011. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

Katolikus?


Még röntgen felvételt is kérsz, hogy megtudd, megvannak-e a belső szervei?

És ha már ekkorák az elvárásaid, akkor mit adsz cserébe?

2011. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha ilyen nagyok az elvárásai, akkor ezeket ő is tudja adni...
2011. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ez nagy elvárás?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2011. okt. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%

1. legyen erősebb nálam és ő hordja a nadrágot

2. nem kell, hogy nagyon tanult legyen de nem árt ha intelligens és lehet vele másról is beszélgetni mint a bulikról

3. arc-haj-test-cipő-öltözködés fontos a külsőnél,ilyen sorrendben

4. azt várom el, hogy ne legyen papucs soha semmilyen körülmények között. legyen saját véleménye, vállalja fel, és ne lehessen minden mondatából levenni hogy mennyire kanos. főleg amikor még udvarol.

2011. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
az első csaj nagyon adja :D ez a legyen jártas a férfias dolgokban nagyon tetszik! ez női hozzáállás :D
2011. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
69%

ma 18:42


hát,most nem azért,de nem érzed hogy kicsit hülyeség az összes elvárásod? gondolom még nem voltál szerelmes,mert ha lettél volna akkor tudnád hogy az nem a növénytani ismeretein és azon múlik hogy van e kislábujja. elég felszínesnek tűnsz...

attól hogy egy pasi megfelel a listának még nem jelenti azt hogy össze is illetek. nem a tudásába hanem a személyiségébe szeretsz bele.

2011. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%

én kiállok 18:42 mellett! egyetértek vele, tudja hogy mit akar, tudja hogy számára mi a fontos. az egy dolog hogy leírod hogy mit szeretnél, de ha találkozol valakivel aki tetszik és nem pont olyan akkor nem csinálsz belőle problémát.

ha úgy mész el vásárolni, hogy fingod sincs mi van otthon, hogy mit vegyél akkor nem lesz jó vége. viszont ha tudod mi van és mit kell venni akkor lesz jó a vásárlás!

2011. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
azért a szerelem nem olyan mint a vásárlás..
2011. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!