Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tökre nem tudom, mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökre nem tudom, mit csináljak? Tudom, sokan mondják, hogy ne foglalkozzak vele.

Figyelt kérdés

(most abba ne menjünk bele, hogy jó ötlet-e újrakezdeni vagy sem), mindenesetre 2 év után újra elkezdtem találkozgatni az exszemmel (lány), és jól érzem magam vele. Mivel nem tudtam, hányadán állok vele (barátkozunk? randizunk? mi ez most?) legutóbb "rámvetette" magát, és megcsókolt, hosszan csókolóztunk, majd elbúcsúztunk egymástól.

Smseztünk, kérdeztem, hogy mikor tudnánk találkozni, stb. ő kitért a válasz elől. Rákérdeztem, hogy van-e kedve találkozni "van, persze", de egyszerűen alig ér rá a hosszú hétvégén... és nem igazán érzem a mondataiból, hogy lenne köztünk valami (a csók után).


Szerintetek rákérdezzek, hogy "most járunk?", vagy csak mondjam meg neki, hogy "járni akarok veled"?


Egyébként találkoztunk, elbeszélgettünk, de csak szájrapuszi volt köszönéskor is, búcsúzáskor is.... egyszerűen nem mertem "erőszakosabb" lenni és konkrétan megcsókolni.

Nem az első barátnőm, de nem voltam még ilyen helyzetben soha, 28 év ide vagy oda. Tanács kellene. 28F


u.i. érzelmileg elég távolságtartó volt mindig is.


2014. ápr. 21. 22:13
 1/4 Mr. Truth ***** válasza:
"exszem" nél abbahagytam. O.o
2014. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $triker ***** válasza:

Beszélj meg vele egy találkozót valami hangulatos helyen, pl. kávézó / teaház amelyik szimpatikusabb, ha igent mond vedd a bátorságot és kérdezd meg tőle, hogy mi lenne, hogyha újrakezdenétek, ő hogy látja a dolgokat. Ha úgy érez mint te akkor sima ügyed lesz és a bátorságod is meg fog jönni hogy "konkrétan megcsókold".


Ne legyél "töketlen", a csajok nem bírják a gyáva pasikat ( tapasztalat ).


21/F

2014. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy ő hogy gondolja a dolgokat köztetek.
2014. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Háát, nem tudom, jó ötlet-e csak úgy rákérdezni, mert elég kellemetlenül is elsülhet, nem?
2014. ápr. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!