Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak-e sokan Barna nők (hajú), akik ezt elég komoly elhivatott munka orientációval szeretik űzni ezt szórakoztatói ipart?

Figyelt kérdés

Én alapjában véve, egy 169 cm magas, 78,1 kg súly 30 éves sötétbarna hajú fiatal ember vagyok! Aki fejlődési rendellenességgel született, meg vese transzplantáción estem át. Eddigi életemben minden nehéz időszakot leküzdöttem, szereztem érettségit, személyautóhoz jogsit, saját autóm is van igaz nemélek nagy lábon, de amit elérek azt megbecsülöm. Van bejelentet munka helyem, 6 órában hivatalosan bejelentve. De Népi bőrműves középfokú Okj-s szakmát is tanulok, hogy ezzel is elkezdek dolgozni, hogy majd később vállalkozás indítsak belőle. Alapjában véve boldog vagyok


Viszont érdekel még: Szíjgyártó és nyerges

Szíjgyártó

Cipész mesterség

Cipő felsőrész készítő

Táska készítő

Táskajavító

Kesztyű készítő

Bőrdísztárgy készítő


2014. márc. 14. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ted fel mégegyszer a kérdést, elég furcsán van megfogalmazva.
2014. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!