Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni, vagy csak kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe beleszerettem,de ő nem úgy néz rám.Szóval reménytelen. A legjobb barátom persze támogat vele kapcsolatban,és próbál a helyes útra terelni. Egyre inkább érzem hogy vele nem lenne gond,normális kapcsolat lenne,mert keveset veszekedtünk eddig is,érettebbek vagyunk,és tudjuk kezelni a másikat (nyilván ezért vagyunk legjobb barátok).És most főleg,kezdem azt érezni,hogy bele szeretek.

Eddig nem is fordult meg a fejemben hogy Úgy nézzek rá.

Lehet hogy csak kétségbe vagyok esve?

17/L


2014. ápr. 22. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első srác iránt mit érzel? Ő már közömbös? Ha igen, simán lehet, hogy időközben belezúgtál a legjobb barátodba. Végül is jól kijöttök, sokat vagytok együtt, törődik veled... Így nem nehéz belezúgni :)
2014. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább pöcökviszketésed van.
2014. ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi ebben a kétségbeesés? A barátságból pedig alakulhat szerelem, s ha az kialakul, nagyon erős. Valahogy a barátságból lett szerelmek azért jók, mert mint baráttal, mint párral meg tudod beszélni a bajaid, örömeid, satöbbi. Ha sikerül. Miért szeretsz bele a legjobb barátba? Mi az amiért szerelmes vagy belé? Ha a válaszod az, hogy nem tudod, akkor szerelmes vagy. Ha bármi konkrétot tudsz, akkor nem biztos.
2014. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az első srác volt az első szerelmem,még mindig érzek valamit iránta,de a legjobb barátommal más,biztonságosabbnak érzem.Semmi különleges nincs köztünk,csak fontosak vagyunk a másiknak.

Második: erről szó sincs,egyszerűen csak vágyom a szerelemre,egy normális kapcsolatra.

2014. ápr. 22. 00:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Voltam így... egy zűrös kapcsolatban egy barátom támogatott, és akkora volt a kontraszt a két pasi között, az egyik hullámzó, a másik maga a stabilitás, hogy megtanultam értékelni. De nem lett belőle semmi...
2014. ápr. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha 2 ember iránt érzel valamit, válaszd a 2. alakot. Ugyanis ha az elsőt igazán szeretted volna, a másodikba nem zúgsz bele.
2014. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért szeretem,mert jó vele lenni,megért,én is őt.Ez minden ami kell,szerintem
2014. ápr. 22. 00:15
 8/10 A kérdező kommentje:
5-ös: mért nem lett belőle semmi?
2014. ápr. 22. 00:16
 9/10 anonim ***** válasza:
dikk a fene, oszt kihuztak már a kétségből?
2014. ápr. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
# 8: Ő nem akarta, félt a kapcsolattól, illetve azóta is fél. A barátság megmaradt, de engem őszintén szólva felőröl.
2014. ápr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!