Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségbe vagyok esve. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve. Ez beteges? Féltékeny vagyok? Veletek történt hasonló?

Figyelt kérdés

Elkezdtem honfoglalózni és ki jött egy kérdés az alkonyatról (mármint a filmről). Pár hete még megakartam nézni a párommal,de mondta hogy az első részt látta az exével. Azóta ha eszembe jut az alkonyat, arról flashelek hogy átöleli az exét és romantikáznak miközben filmeznek.

Bocsánat ha kissé érthetetlen, de hisztizem és ki vagyok borulva


2014. márc. 20. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én értem mi a lényeg. Rosszul vagy a gondolattól hogy olyasmit csináljatok együtt amit anno a párod az exével csinált mert csak arra tudsz koncentrálni hogy lehet feltörnek benne az emlékek, hogy vele ugyanebben a szituban jobban érezte magát. Ismerős szitu elég frusztráló érzés
2014. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem egyszerűen nincs kedve megnézni még egyszer egy férfiszemmel borzalmas filmet.


20/f

2014. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Köszönöm az együtt érzést. Hogy tudom túl tenni magam rajta?



Kedves második!

Bármelyik filmet mondhattam volna :D

2014. márc. 20. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Huh, igen, beteges.

A korral kicsit jobb lesz.

2014. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt két dolog van:

- semmi közöd hozzá, hogy milyen élményei voltak előtted. Tudod, neki is volt élete.

Ha erre féltékeny vagy, az abnormális.


- attól viszont joggal tartasz, hogy ha hasonló helyzetbe kerül, előjöhetnek a régi emlékei.

De normális ember erre még nem csábul el! Úgyhogy nem kell nagyon félned - csak ne erőltesd az olyan helyzeteket, amiről tudod, hogy ilyen emlékei kapcsolódnak hozzá. Ne is emlegesd pl. többet neki az alkonyatot.

2014. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked ő az első kapcsolatod, igaz? Azok szoktak ilyen ostobaságon kiakadni. Nekem is volt olyan pasim, akinek én voltam az első kapcsolata. Szörnyű volt, megfolytott a folytonos alaptalan féltékenységével. Ki is dobtam. Te ne juss el idáig, szedd össze magad.
2014. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem ő az első kapcsolatom :D
2014. ápr. 18. 23:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2021. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!