Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HA a barátnod 2 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA a barátnod 2 év után megcsal (egy csok volt) mert veszekedtunk, ezek után mi legyen? Mert azt mondja hogy tobb iylen nem lesz és ak is csak azért volt

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
moslék... minek járni az ilyennel? simán szedek fel csajokat akiket jól meghághatok... nem járnék olyan lánnyal, aki megcsal... felesleges
2014. ápr. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőnél a pont. Ha nem egyeznek az igények, akkor nincs értelme járni
2014. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze nem lesz több ilyen. A következő veszekedésig...
2014. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de én azt mondom, hogy nincs értelme.


Én amikor veszekedek a párommal, eszembe se jut ilyen hogy megcsókoljak valaki mást.


Egyszer megtette, megfogja később is.

2014. ápr. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az utobbi 2 hétbe rosszul bántam vele csunyán beszéltem vele, sokszor veszekedtunk
2014. ápr. 22. 00:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, mi is szoktunk csúnyán beszélni egymással, van amikor nem találkozunk 1 hétig mert fasírtba vagyunk, mégse csaljuk meg egymást. Tudom nehéz, de nincs értelme. Bár ezt neked kell eldöntened, hogy tudsz e bízni benne.
2014. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kizárt dolog mert nem tudom
2014. ápr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz, de ha jót akarsz, akkor kirúgod, mert megint meg fog csalni.

Ennek semmi értelme...

2014. ápr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg egyetlen csók még megbocsátható, ha azt nézzük, hogy már 2 éve együtt vagytok. ha több lett volna az már más ügy. adj neki még egy esélyt, végül is azt írtad, te is nagyon csúnyán bántál vele. ha ezt az egy esélyt eljátssza akkor pedig nem érdemes folytatni
2014. ápr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!