Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak? Par honapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Par honapot kinnt voltam kulfoldon. A baratnom eleg rosszul viselte ezt az idoszakot. Mielott hazajottem egy hettel elozte szakitottunk. Sokat veszekedtunk, es piti dolgokon aggodott. Holnap talalkozunk eloszor mit mondhatnek neki?

Figyelt kérdés
O folytatni szeretne viszont en ez alatt az ido alatt rajottem hogy meg 20 evesen nagyon nem akarom magam lekotni viszont meg mindig nagyon szeretem es nem akarom megbantani, megcsalni.3 eve vagyunk egyutt.

2013. dec. 11. 23:38
 1/3 Költőnő? ***** válasza:

beszéld át vele az elmúlt időszakot, h kinn mire jöttél rá és h mik az elképzelések

sztem

2013. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még szereted, akkor legyél vele. Szerintem hülyeség ez a nem akarom magam elkötelezni, ha ki akarod magad élni, megteheted most is, de később is ugyanúgy, és ha szereted, miért lennél mással?
2013. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ha már 3 évig vagy/voltál vele azmá sok ido, és nem most kéne erre rájonni, mond ezt el neki is és beszéljétek meg, lehet hogy sirni fog, szerintem tuti
2014. ápr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!