Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után fingik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után fingik az ember a partnere előtt?

Figyelt kérdés
A fiú vagy a lány ereszti el az elsőt?

2014. ápr. 22. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyra fordulnak a dolgok én mindig leültetem magam mellé a lányt és elmondom neki, hogy "ugye tudod, hogy most mikor ilyen komoly a kapcsolatunk le kell ülnünk beszélgetni. Mostantól minden másképp lesz mert fogok előtted fingani drágám."
2014. ápr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53 nap 12 óra 34 perc 22 másodperc. A lánynak kell először! Minél recsegősebb az első fing, annál kiegyensúlyozottabb lesz a párkapcsolat. Ez népi bölcsesség!
2014. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányként én 4 évig kollégista voltam, a szobatársaim egyszer hallottak pukkantani. :D Pasi előtt se nagyon ereszteném el magam, max. a büfögés, arra volt már példa, hogy rövid idő után megmutattam milyet tudok, szórakozásnak megtette.
2014. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Úristen, mijen dolog már fingani a másik előtt, meg böfögni, ez a 21. század dugozd be a segged ha nem birsz a gázokkal
2014. ápr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Én 5. éve vagyok együtt a párommal, de még mindig kimegyek a mosdóba, ha ilyen problémám van. És Ő is. Nem vagyunk állatok, hogy a bűz elfogadott legyen. 40/F
2014. ápr. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10 év után már nem is kommunikálunk egymással, csak finggal...
2014. máj. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!