Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövid lenni: Távkapcsolatban élek barátnőmmel. 1-2 hetente szoktunk találkozni. Most decemberben csak egy délutánra sikerült, azon kívül csak MSN-en beszéltünk. Felajánlottam hogy meglátogatom karácsonykor átadni a családom ajándékát és a sajátomat, de azt mondta hogy tanulni akar, meg messze is lakik ezért ne menjek el. Ez meglepett, azt hittem örülni fog neki hogy odautaznék hozzá.

Kitaláltuk hogy akkor szilveszterkor karácsonyozunk. Én már alig vártam, bár ötlet még nem volt mit csináljunk szilveszterkor. Barátnőm elég táncoslábú amúgy. Idő közben úgy alakult hogy bátyám baráti köre meghívott A barátnőmet és engem egy összejövetelre, hogy legyünk velük, zenét hallgatunk, beszélgetünk bár nem egy sziget fesztivál de jobb mint otthon. Én azt hittem barátnőm örül majd hogy velem lehet. Mondtam neki a lehetőséget, Ő mondta hogy szívesebben diszkózna meg táncolna, de hát majd megoldja a barátnőivel szilveszter előtt meg után különböző bulikban. Úgy gondoltam, hogy ezzel meg is beszéltük. Nagy örömömre sikerült megoldani hogy egy barátnője is eljöhessen a bátyámék összejövetelére ezért Ők ha már mással nem is, de egymással tudnának dumálgatni egész éjjel, italozni nyugodt meleg biztonságos helyen és én is barátnőmmel lennék.

Úgy volt hogy barátnőmmel a kolijában alszom Budapest szélén.Természetesen külön ágyon aludtunk volna mert kettőnknek szűkös és éjszakánként 1000 a szállás. A buli a ferenc körúton lenne, a koli a Camponánál van. Bátyám viszont felajánlotta hogy barátnőmmel aludhatunk fent nála az albérletben, saját szobánk lenne. kihúzható kanapé erkély, és kb 20 percre lenne a hely ahová mennénk.


Erre barátnőm: Van párna? VAn ágynemű? vaGY talán megfagyunk? tudod hogy fázós vagyok! Ő tévézni akart a koliban este. (Azt tudnánk bátyámnál is...) Mostmár odáig jutott hogy én nem is vele akarok bulizni hanem bátyámékkal. Én amúgy nem vagyok pesti, pénz az utazás, pénz a bérlet, pénz a kaja is. Én mondtam, hogy ha neki ez uncsi, akkor elmehet a baránőivel de én havonta látom bátyámat is a barátaimat meg fél évente akikkel lennénk.


Mondtam hogy az itthoni barátaim egy közös sört is értékelnének, nem hogy a kákán is csomót keresnének. ERre mondta hogy maradjak otthon és b@sszak be a barátaimmal mert nekem az úgy is elég. Ő nemtud egész este ülni és nézni hogy pokerezünk...

A lényeg én csak vele szerettem volna lenni és nem az utcán fagyoskodni, vagy valami sz@r de drága buliban lökdösődni a sok részeggel. bocsánat ha hosszú de kicsit úgy érzem hogy egy átlagos lány örülne ha bármilyen helyen, de a barátjával lehetne. Bulizni lehet máskor is. VAgy rosszul gondolom? Amikor mondtam hogy akkor találjon bulit akkor nem mondott semmit Valami SOTE szilveszteren keresztül de oda is 5000 a beugró fejenként.

Szerintetek a bátyán és én eleget tettünk azért hogy boldog legyen, vagy érthető hogy elégedetlenkedik ?


Köszönöm annak aki elolvassa


2009. dec. 22. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom elég fura helyzet! lehet inkább megkellene vele beszélni mert a távkapcsolatok nehéz nagyon és lehet h ezzel van vmi baja :S nekünk is elég nehéz a szilveszter mert úgy volt h a barátnőjével megy és utána találkozik velem úgy h ott vannak a haverok és utána (éjfél után) megy vissza barátnőjével de most meg kiderült h nem engedik és csak néztem kíváncsi vok mikor mondja h nem mehet
2009. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én igyekszem beszélni vele, tudhatná hogy igyekszem mindenkinek megfelelni, azért viszem a baráti körbe. Nekem is nehéz a kapcsolat, neki is ez biztos. Amikor nálam volt én elmentem a kedvéért diszkóba. Úgy hogy előtte 12 óráztam és 3 órát aludtam. Azzal is annyit értem el hogy mondta hogy nem érezte jól magát miattam mert fáradt voltam...

Meg sem próbálja magát jól érezni, nem képes lazítani. Észre sem veszi hogy milyen kínos helyzetbe hoz. Már mindenki tök hülyének néz hogy akármit mondok barátnőmnek utána megint van egy kérdés amiből problémát lehet csinálni. Ha tud szervezze jobb bulit, meglátjuk mire jutna hogy ha mindenki kedvére akarna tenni... Nem értem én ezt. normális ember örülne ha ülhet a seggén és pihenhet, beszélgethet. Ugyanúgy zavar engem is hogy nem találkozunk most gyakran de mit csináljak vele? Ha neki tanulni kell úgy is az a fontos, nem képes lazítani. Amióta ismerem folyamatosan tanul és emiatt tiszta idegbajos. Neki minimum tökéletes legyen minden és kegyetlenül a képemre hányja ha hibázom.

2009. dec. 22. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem nincs yoo tapasztalatom a távkapcsolattal..

a legrosszabb eset hogy kihűltetek egymástól ( változott-e mostanság ), legyobb esett, egoista a kicsike és azt akarya hogy rá figyely, meghittebb legyen a szilveszter minthogy te elötte iszod magad le, de legegyszerűbb ha vele beszéled meg ^^

2009. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Ha mindenkinek meg felelsz senkinek se vagy 100%-os egy nőnek a pasiból 105%-k kell a távkapcsolatnál

2009. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha mondta volna hogy szilveszterezzek vele kettesben belementem volna, de nem csinálok segget a számból ezután.

Amúgy tolerancia 0 nála, akkor se volt amikor összejöttünk szóval nem változott semmi :)

Én is ugyanúgy imádom, Senkit nem szerettem még ennyire mint Őt. Ő is ezt mondja Nekem, ezért nem értem mire való ez a gyerekes hiszti. Sajnos annyira ingerült hogy nem lehet vele tárgyalni. Ha azt mondom hogy hiányzik bátyám is és Ő is. Akkor tuti a számba adja a hülyeségeit: hogy nekem ez elég szilveszterre? Meg én biztos nem akarok vele lenni annyira mint bátyámmal. Akkor lenne boldog ha mindent feladnék érte és vele mennék kettesben.

2009. dec. 23. 00:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát sajnállak :$

Úgy látom, neked sokkal fontosabb ez a kapcsolat, mint barátnődnek. És távkapcsolatban ezt megbeszélni is nehéz.

Azt hiszem, elég sokat tettél azért, hogy a Szilvesztert kellemesen, együtt tölthessétek. Ha ez nem felel meg neki, akkor pedig ne szóljon semmit.

Abból a szempontból megérteném, hogy idegen társaságba kell mennie, nem bulizhat, de: ott lenne barátnője, akit ismer, és nem utolsó sorban ott lennél te is.

Mindenképp megpróbálnék vele személyesen találkozni, és megbeszélni a jövőt. Csak nehéz ez, főleg tákapcsolatban...

2009. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszadóknak! Remélem kialussza magát és holnap már értelmesen bírunk végre kommunikálni :(

Nem szeretem amikor ilyen lobbanékony apróságok miatt.

2009. dec. 23. 00:02
 8/10 anonim ***** válasza:
szóba se állnék olyan csajjal, aki nem megértő, nem türelmes, és nem hoz áldozatokat a szerelméért, akár cask hogy vele lehessen. Az igazi nő itt kezdődik, ilyen az, aki megérdemli egy férfitól is a sok gyengédséget, figyelmet, ettől lesz jó egy kapcsolat. ha ilyet akarsz, beszélj a barátnőddel, de ahogy leirtad, ő már egy megfertőzött világias önző csaj, aki elfelejtette, hogy mit is jelent járni valakivel...
2009. dec. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem is elég önző a barátnőd. én úgy látom, hogy te mindent megtettél, hogy vele legyél és szerintem igazán jó programot szerveztél neki.Én is a barátommal fogom tölteni a szilveszter az ő társaságában és rajta kívül mást nem fogok ismerni. DE én nagyon örülök h vele lehetek és hogy azt szeretné, hogy vele legyek. Szerintem ezért kapcsolatért csak te dolgozol és ő nem becsül meg.:( próbáld megbeszélni vele, de lehet h inkább olyat kéne keresni aki jobban megbecsül.
2009. dec. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Megbecsül amúgy, amikor együtt vagyunk akkor jól érzem magam, de az az elve hogy neki olyan stabil kapcsolat kell ami akkor is megmarad ha a világ összedől. Kezd úgy tűnni hogy egy olyan pasit keres aki minden szart és türelmetlenséget elvisel és vele marad. A távolság lenne a legkisebb probléma. Amikor az Én hibámra derül fény akkor vége van mindennek, ha az Övére akkor meg " hát tudom hogy türelmetlen vagyok meg nem vagyok toleráns de nem tudok mit csinálni. Igyekszem.." Én komolyan szeretem de akármibe kezdek azt hiszi hogy a szabadságát akarom korlátozni és neki akarok rosszat. A szikráját sem láttam rajta annak hogy örül a közös szilveszternek. Ha én Jó szilvesztert akarnék akkor elmennék egy koncertre. Ez valahogy nem jut eszébe senkinek hogy nekem is lennének igényeim és lehet ,hogy én is lejjebb adok belőlük azzal, hogy ott és úgy fogok szilveszterezni...

Nos mindegy..

Köszönöm annak aki megtisztelt a válaszával :)

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

2009. dec. 23. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!