Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez az eltávolodást jelentené? :o

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az eltávolodást jelentené? :o

Figyelt kérdés
Már 1éve és 3hónapja együtt vagyunk barátommal.Nagyon szeretjük egymást,legalábbis ő is ezt mondja.De mégis,régen mindenről érdeklődött,magától kérdezte meg hogy hogy vagyok,mikor találkozzunk.Most meg nyaggatnom kell hogy érdeklődjön bármiről is.De ha baj van,rögtön itt van,rögtön aggódik.Nagyon sokat találkozunk,szinte minden nap.És nem unatkozunk,mert elvagyunk,mindig csinálunk valamit.De mégis mintha más lenne az egész.És ha valamire rákérdezek,azt kapom hogy hülye vagyok,nem így van.Most ilyenkor mit lehet tenni? ://
2014. ápr. 22. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A kapcsolat változik, az elején ott a rózsaszín felhő a nay udvarlás, teljes figyelem. Ez idővel elmúlik, dolgozni kell rajta hogy jól működjön.
2014. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem ismerem a párod de szerintem igen ez az lehet :\
2014. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!