Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez azt jelentené, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelentené, hogy csak akkor vagyok jó neki, ha minden jó és 'happy'?

Figyelt kérdés

Barátommal távol vagyunk másfél hónapig. Nemsokára itt a szülinapom és az egy éves fordulónk.Eddig mindig itt neten beszéltünk, örültem ha végre sikerült, mindig beszédes viccelődős volt. Kiderült, hogy nem lesz itthon akkor, és még utána sem 3 hétig. Az is kiderült, hogy nem tudunk majd telefonon beszélni sem, mivel eddig mindig én hívtam, de akkor nem lesz lehetséges.

Nagyon elkeseredtem, hogy nem hogy együtt lenni nem tudunk a számomra fontos eseményeken, de még a hangját sem hallhatom. Akaratomon kívül elment minden kedvem, és mikor itt beszéltünk, már nem tudtam olyan vidám lenni, és viccelődős, amit ahogy láttam elvárt volna, tehát nem a szokásos hangnemben történt minden. Ez nem tetszett neki, és azt mondta, hogy ő akkor most elmegy aludni, mert nem lehet velem normálisan kommunikálni. Aztán később hozzám vágta, hogy majd akkor legyek szíves írni neki, mikor nincs már semmi bajom!?

Ez is nagyon rosszul esik, mivel olyan, mintha már nem minden olyan vidám, és kicsit szomorú vagyok, nem vagyok jó neki. De hát olyankor még ha akarok sem tudok olyan boldogan és viccelődve irkálni neki.

Szerintetek jogos volt amit mondott?


2013. aug. 17. 11:18
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kicsit elvártam volna, hogy megértőbb legyen,hogy számomra az fontos volt, és hogy szomorú vagyok miatta, vártam volna egy kis vigasztalást, nem azt a reakciót. Vagy túl naiv vagyok?:/
2013. aug. 17. 11:19
 2/20 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, ma már úgy gondolják, hogy ahol ilyenek vannak és nem minden happy, akkor véget kell vetni az egésznek, de remélem ez a gondolat egyikőtök fejében sem fog megfordulni.Egyébként szerintem mindkettőtöknek igaza van valamennyire.
2013. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ja, mondd meg neki, hogy örültél volna egy kis vigasztalásnak, ha már ilyen sokáig nem tudtok majd kapcsolatba kerülni. De amúgy ne kattogj ezen sokat! Nem olyan nagy dolog!
2013. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
és mérnem tudtok beszélni telefonon majd?
2013. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem tudunk. Nem tudok már külföldre telefonálni, mint eddig.

1.Ez nem fordult meg a fejünkben, csak eléggé érzékeny vagyok,és rosszul tudott esni, hogy akkor inkább nem írunk úgy ahogy, ha nekem nincs jókedvem. És lelépett...

2013. aug. 17. 11:31
 6/20 anonim ***** válasza:
és ő se tud belföldre? :D
2013. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nem, eddig is mindig én hívtam :/
2013. aug. 17. 11:34
 8/20 anonim ***** válasza:
jó nagy csicska vagy akkor. látszik, h görcsösen kapaszkodsz belé, tuti megunta
2013. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nem kapaszkodok. Sőt...

Nem sokszor volt, csak párszor, mikor volt rá lehetőségem.

2013. aug. 17. 11:41
 10/20 anonim ***** válasza:
de azt monddm ár meg h miért nincs lehetőséged rá már ???
2013. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!