Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha tetszik az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha tetszik az egyik legjobb barátnőm barátja? 18/L

Figyelt kérdés
3 barátnőm megismert 3 srácot (együtt élnek), és össze is jöttek mindhárman az egyik fiúval. Barátnőim, sokszor találkoztunk úgy, hogy a fiúk is ott voltak. Viszont ahogy telt az idő és egyre több időt töltöttünk együtt az egyik fiú iránt komoly érzések öntöttek el és már azt is érzem hogy a lányra haragszom, pedig én vagyok a hibás. Gondoltam arra , hogy csak féltékeny vagyok mert nekem már elég régóta nem volt komoly kapcsolatom, nekik meg szinte folyamatosan, de nekem nagyon nehéz megkedvelni valakit, és a külső sem szokott megfogni az átlagos fiúkban. Szerintetek ez csak irigység? Mit tehetnék? Kivel beszélhetem meg?

2014. ápr. 22. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nem gáz
2014. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na jó de ezt nem mondhatom el nekik, így meg csak furán érzem magam velük :D el kéne felejtenem? tegnap a csaj nem volt velünk, csak 1 barátnőm, barátja és a srác, és végig velem hülyéskedett.. ekkor kicsit összezavarodtam, de ez is hülyeség mert miattam nem fog vele szakítani, és ő amúgy sem tud a dologról.. ééés ha szakítanának is, elég bután jönne ki ha utána meg én jönnék vele össze
2014. ápr. 22. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, az nem baj. Ha ki is kezdesz vele, az már baj lesz.
2014. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
erre így ebből a szempontból nem gondoltam. de igazad van. köszönöm :)
2014. ápr. 22. 14:01
 5/5 pszi1984 ***** válasza:
Nos, az életemben az egyik fő alapszabály, barátnő párjára csak barátként tekints.. Természetesen az emberek éreznek minden félét az életük során a legkülönbözőbb emberekkel kapcsolatban... Túl leszel ezen. Rengeteg érzelmi harcot kell vívnunk, míg a lelkünk is felnőtt lesz. Mindenből tanulni kell.. De egyet jegyezz meg.. S ezt csak azért mondom, mert még nagyon fiatal vagy. A Férfiak jönnek mennek a Nő életében. De barátnő.... (ha az valóban barátnő) nem sok adódik...Kérlek ennek tudatában rendezd át érzelmeid és gondolataid. Állíts fel egy értékrendet magadban, ami alapján élni szeretnél. Bárhogy is döntesz, az a Te döntésed.. Te életed... Hihetetlen, de ilyen apró lépések döntőek lehetnek az életedben... Hm.. rengeteget lehetne erről is beszélni.
2014. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!