Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyik legjobb barátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb barátom és osztálytársam tetszik fogalmam nincs mit tehetnék?

Figyelt kérdés
17/fiú vagyok és lassan 3 éve nagyon jó barátságot ápolok lány osztálytársammal padtársak vagyunk a legtöbb órán és nagyon jól érezzük magunkat egymással de... én a mai napig egyszerre érzek olthatatlan szerelmet (mivel ismerem őt régóta tudom hogy szeretem!) és olyan barátságot amit semmi áron nem akarok elveszíteni... Ez sajnos rányomja a bélyegét a lányokkal való ismerkedésemre is mondván: senki nem olyan tökéletes mint ő... Mind emelet kétségeim vannak afelől is hogy ő hogy viszonyul hozzám sokszor adott jeleket de nem tudom eldönteni csak barátilag-e? Nagyon szeretem őt és nem hiszem hogy ez a jelenlegi állapot sokáig tartható...

2014. febr. 13. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne tartható ?
2014. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan kicseszettül önállótlan, és gyáva vagy! Hjuj. Mindig meg kell mondani, mit csinálj, nem kell gondolkodnod? A kezedet ne fogjuk? Ki ne töröljük a segged pottyantás után?
2014. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert egyre magányosabbnak érzem magam és szükségem van valakire!
2014. febr. 13. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló még hozzátehette volna, hogy foghatnánk a kezét, mikor beinjekciózzák..
2014. febr. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivan? Nem vagyok drogos. :D
2014. febr. 15. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
19/F Nekem is volt ilyen gondom, ha már 3 éve ismered nem hiszem hogy rámenne a barátságotok egy próbálkozásra. Hidd el sokkal rosszabb az ha nem próbálod meg, évekig fogod gyötörni magad miatta hogy elbénáztad. Ráadásul mindenki úgy fog nézni rád hogy simán összejöhettél volna egy csajjal, csak 3 évig lúzer voltál és nem mertél lépni. Utalj arra hogy akarsz tőle valamit. pl barátian rákérdezel hogy van e kiszemeltje, vagy egyszer mikor komolyan beszélgettek, hozd fel a randi témát, hogy hova menne szívesen randizni, nem veled, csak egy random pasival. Aztán nyugodtan játssz vele, ha rákérdez hogy el akarod e hívni randizni, akkor ne legyél egyértelmű. Bár nemtudom a mai világban mennyire működik a randizás, nem sűrűn látok ilyet. Mindenki megy házibuliról házibulira és orgiáznak egész éjjel. Kicsit elragadtattam magam, feltételezem hogy te hiszel a randi fontosságában.
2014. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, normális dolog hogy nem tudsz dönteni. De ne a neten keress segítséget, fordulj a szüleidhez, nem szégyen az ha az ember szerelmes, csak van egy édesapád aki segít neked hogyan ne legyél balfék.
2014. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!