Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a véleménye? Segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye? Segítséget, tanácsot kérek!

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok a párommal és 2 hónapja vagyunk házasok.Most várom a szerelmünk gyümölcsét akit áprilisra várunk.A férjem természete elég rideg,de nem csak velem hanem az eddigi exeivel is állítólag ilyen volt.(a barátai és a családja is alátámassza ezt).Nem egy ölelgetős,puszilgatós férfi.Amikor összejöttünk akkor ölelgetett és szeretgetett addig amíg össze nem költöztünk.Azután rájöttem hogy milyen ember is.A testiségen kívűl nincs probléma vele,mert nem iszik,nem cigizik,nem csavarog,és végülis anyagilag is ő tart el 70%-ban.Jó szívű és komoly ember.Ez az egy nagy hibája hogy nem tudja kimutatni hogy szeret illetve nem foglalkozik velem testileg.A terhesség előtt is ha akartam hogy együtt legyünk minden alkalommal én kezdeményeztem.Akkor még heti 2x voltunk együnk, mára már ez 2-3 heti egy alkalomra csökkent.Nekem ez a 2. terhességem (az első az az előző kapcsolatomból született, és nála nem volt a terhesség alatt sem ilyen szexuális probléma)Eddig az exeimmel is úgy voltam hogy többségében ők mint férfi kezdeményezték a szexet,és ezt szoktam meg.A férjemnél nem hogy hol én-hol ő, hanem mindig én.Idősebb tőlem 9 évvel és nem vagyunk már tinédzserek (30-39)Nem érzem azt hogy nő vagyok mellette.Beszéltem neki erről sokszor és utána tesz is valamit,de minden csoda 3 napig tart és utána minden a régi.Nem értem hogy egy férfi hogy lehet ilyen rideg egy nővel akit állítólag szeret és velem akarja leélni az életét.Az exével 3 évig voltak együtt,de vele nem költözött össze és nem akart vele családot,de velem igen.Akkor miért csinálja ezt annak ellenére is hogy sokszor sírtam neki a ridegsége miatt.Ő csak annyit mond erre hogy nem az a nyalakvós típus.Nem kell engem nyalni-falni,csak néha-néha napközben simogasson meg vagy pusziljon meg és a szex is lehetne 2-3 hétnél gyakoribb (még petting sincs)és úgy hogy végre ő kezdeményez.Ez olyan nagy kérés?Ez normális?Az ismerőseim is csodálkoznak hogy friss házasok vagyunk és másfél éve vagyunk együtt és már ilyen.Nem tettem semmi rosszat,és úgy nézek ki mint akkor,házias és családcentrikus vagyok,és ami fontos hűséges.Akkor mi a baja?Életemben ő a 4. komoly kapcsolatom és senki nem volt ilyen rideg.Nagyon tudok szeretni amit ki is mutatok,de ha ridegséget kapok akkor én sem tudok bújni.Beleuntam abba is hogy minden alkalommal én jelezzem hogy na kellene egy kis kényeztetés.Inkább reménykedem hátha ő,de nem...Nagyon fáj,és kérdezem mindig magamtól hogy szeret ő engem?!Az vigasztal hogy más téren nincs vele baj és hogy ha nem szeretne akkor nem vett volna el és nem lennék most terhes.(Nem a terhesség miatt volt a házasság,mert mi már az elején akartunk babát,de sajnos csak most lehetett!)Amit még kihagytam hogy nappal is hanyagol,azaz meló után a meccs,a számítógépezés,és az edzésre járás van neki, és én meg amikor végeztem minden teendőmmel akkor is csak a gép előtt ül...Lehet hogy egy kicsit keszekuszán írtam le,de ezt nehéz összefoglalni rendesen.Írjatok hogy ez normális-e, vagy én vagyok túl szeretet éhes.Fájó ez amikor friss házas az ember és babát vár, és ráadásul kiköpöm a lelkem hogy mindenben megfeleljek neki.Kösz hogy elolvastátok,és várom a hozzászólásokat!!! :o) Kellemes Karácsonyt!Ajándékot sem kapok már semmikor.
2009. dec. 23. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán kicsit korai volt az összeházasodás és a közös gyerek. Tulképp zsákbamacskát vettél, és ez volt a zsákban, amiket leírtál. Szerintem, ha természetileg ilyen, akkor nem fog megváltozni (bár pl jó lenne kipuhatolni, hogy az exével való kapcsolatában ki kezdeményezte a szexet).

Megváltozni nem hiszem, hogy fog, megszoksz vagy megszöksz.


Apám is ilyen természetű ember, ő se változott, pedig anyu szívét-lelkét beleadta. 20 év után inkább elfogadta, hogy ilyen :)

2009. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát,nem akarlak elkeseríteni,de nem valószínű,hogy változni fog:((

Egyszerűen vannak ilyen emberek.Az én férjem is ilyen.Bár a gyerekünk és a szokásaink meg a rengeteg küzdelmem hatására,valamit változott,de nem sokat.Megfigyeltem,hogy a családja is ilyen,mint akiknek nincsenek is érzelmeik:(

Sajnos volt olyan,hogy majdnem váltam is emiatt mert nekem is hasonló a problémám,hogy nem érzem nőnek magam.Nem akarom megcsalni,de ez nem túl jó így.7 éve élünk együtt és úgy érzem lelkileg nagyon kifacsart:(

Nem tudom,hogy lesz a jövőben..........:(

Azért neked sok sikert kívánok:))

2009. dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de szerintem nem fog javulni a helyzet, de romlani valószínűleg igen. A párod ilyen típus, és ha a házasság elején már ilyen problémák vannak, akkor nem számíthatsz sok jóra. Egy 39 éves pasi egyébként még a legaktívabb korban van általában, szerintem a párod érzelmi intelligenciája nagyon alacsony, bár lehet, hogy nagyon okos ember. Másik fontos dolog: ne akarj mindenben megfelelni neki, legyél visszafogottabb, ne kezdeményezd mindig te a szexet. Ezzel sajnos pont az ellenkezőjét éred el, mint amit szeretnél.
2009. dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!