Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, elhagynátok a pasitokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, elhagynátok a pasitokat, ha nem akarna veletek lefeküdni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én igen.. Nekem fontos az, hogy néha összebújjak és jót szexeljek a pasimmal ( persze amikor van ) 18/L
2014. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egyaltalan vagy meg nem?
2014. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha egyáltalán nem akkor biztosan, ha a kapcsolat elején egy darabig nem, annak még én is örülök.
2014. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
mint a sicc. mármint nem azonnal, de ha mondjuk hónapok után is folyton visszautasít, nem bírnám sokáig mellette. ha már együtt vagyunk, kívánjon, és néha dugjon meg istenesen, ha nem teszi, keresek valakit, aki ezt megteszi. nekem fontos, hogy a kapcsolatban értékelve legyek, mint nő is, ne csak mint ember, és ezért lehet lepontozni, de nem megyek bele kapcsolatba, ahol nincs szex.
2014. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért nem. Próbálnék megoldást találni, visszaédesgetni magamhoz, de ha hosszú időn át fent maradni ez az állapot, elhagynám.
2014. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért van lepontozva az a válasz amelyik szerint fontos a szex..
2014. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen. Egy darabig biztosan várnêk, esetleg megbeszélnènk hogy mi az oka, de hosszú távon nem tudnék olyan férfival lenni akinek nem fontos a szex. Számomra egy kapcsolat alapvető velejárója, a jól működő párkapcsolat egyik alapeleme. Szükségem van rá.
2014. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"[...] és néha dugjon meg istenesen, [...]"


???

2014. ápr. 22. 17:44
 10/15 anonim ***** válasza:
hát igen...
2014. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!