Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Elhagynatok a pasitoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Elhagynatok a pasitokat a rossz szex miatt?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Megpróbálnánk javítani a dolgon, amennyire lehet.
2013. szept. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
nem. a kapcsolat alapját számomra nem ez jelenti
2013. szept. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Na és HA NEM LEHET javítani rajta kellő mértékben..?

De most őszintén!

2013. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. - és nincs olyan, hogy nem lehet rajta javítani...
2013. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
Ha pl. nem áll fel neki, veszünk egy vibrátort, mi gond lehet még,amin nem lehet javítani?
2013. szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
77% érvelése figyelemreméltó... kérdés, hogy a valóságban is így cselekedne-e
2013. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
meg kell tanítani hogy mi az ami neked jó. persze ha totál mást szerettek pl. az egyik csakis durván, perverzen, a másik simogatva vagy mindketten a másiktól várnátok hogy domináljon, akkor lehet hogy nem illetek össze. Én mondjuk hiszek benne hogy megérzi azt az ember hogy szexuálisan passzol-e valakihez, és legfeljebb tapasztalathiány vagy az elején lámpaláz miatt fordulhat elő hogy két ember aki kívánja egymást, nem élvezi az együttlétet.
2013. szept. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, inkább dolgoznánk rajta.

De nagy szerencse, hogy semmi ilyen gond nincs a barátommal, így nem kell ezen agyalnom. :)

2013. szept. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbálnék rajta javítani, de tapasztalat, hogy van, akivel egyszerűen nem lehet, nem megy. És a rossz benne, hogy egy idő után ráhúzódik a kapcsolat többi részére is.

Szóval próbálnék javítani a dolgon, és ha tényleg nem menne, igen...

2013. szept. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát őszintén.. igen. Nekem fontos a szex. Na persze, nem úgy, hogy egyszer lefekszünk, az nem volt jó, és akkor utána rögtön kiadni az útját. Nem. Ha egyszer sem jó vele, vagy nagyon ritkán az, és megbeszélések után sem hajlandó tenni azért, hogy mindkettőnknek kellemes élmény legyen, nem változtat, semmi, akkor igen. Meg akkor is, ha- mint az egyik korábbi válaszoló írta- egyszerűen nem passzolunk ebben a kérdésben. Nehéz úgy kompromisszumot kötni, ha valakinek csak egyféleképpen jó, a másiknak meg csak másképp. Vaggy legalábbis 90%-ban.

Most kövezzetek meg érte, de nekem egy párkapcsolat a kézfogáson, érzelmes csókokon és magukon az érzelmeken kívül azért is párkapcsolat, mert szex is van benne. A legjobb barátaimat is szeretem, néha megfogom a kezüket, de nem fekszem le velük, azt kizárólag a barátommal teszem. Normális ember a kapcsolaton belül éli meg a szexualitását, és én normális embernek tartom magam. Szexre meg mindenkinek igénye van ilyen vagy olyan mértékben. Ha ez az igényt nem elégíti ki, tagadhatjuk, amennyit akarjuk, de az a közérzetére, hangulatára, a környezetével való viszonyára is kihatással van (legalábbis én ezt tapasztaltam magamon. Másnál lehet, nem így van). És ez hosszú távon vezethet szakításhoz is, még ha nem is direkt a szex miatt.


20/l

2013. szept. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!