Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, elhagynátok a pasitokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, elhagynátok a pasitokat, ha nem akarna veletek lefeküdni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 17:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
jajj, lányok ...mindig csak a szex, folyton csak kihasználtok minket :'(
2014. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, meglepődtél, hogy a nők arra vágynak, hogy szénné dugd őket? :D
2014. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
nem
2014. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

20:27


Meg. Mégis miért kérne ilyet?

2014. jún. 18. 17:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert jó és kell? :) Nekem fontos a szex, és igenis igénylem rendszeresen (napi szinten). Ha nincs szex, nincs kapcsolat sem, lehet lepontozni. Fiatal huszonéves lányként nem olyan párkapcsolatban szeretnék élni, ahonnan nemhogy már rég kiveszett a szenvedély, mint 80 éves korunkra, hanem már kezdetektől nem is volt. Én tüzes és hevesen lángoló szerelmet kérek, amihez bizony ez is hozzátartozik. De kedves kérdező, vannak lányok, akik nálam kevésbé szexcentrikusak, kisebbek az igényeik is ezen a téren, és gond nélkül együtt tudnak élni azzal a tudattal, hogy a párjuk nem kívánja őket testileg. Én ezt nem tudnám elfogadni. De neked olyat kell keresned, aki igen, és minden gondod meg van oldva :)
2014. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!