Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem is nagyon merek menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem is nagyon merek menni sehová, normális dolog ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több, mint 7 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Először sok helyre kimentünk bulizni (iszogatni) de mostanába már sehova. Igazából az a baj, hogy könnyen berúg és általába mindig más pasikkal ismerkedik, akkor is oda megy ha még életébe nem látta őket pedig már járt úgy hogy ginát tettek a piájába, de akkor még nem ismertem mondjuk. Meg eléggé ribisen táncol minden ismeretlennel is, szóval neml lehet 1 pillanatra sem egyedül hagyni ha nem akarom hogy rámásszanak, mert amúgy nagyon jól is néz ki.

De így meg én nem tudok bulizni hogy kb folyamat figyelnem kell ki mikor akar rámászni. Pár hete is úgy beivott egy gyerekkel kettesben mielőtt jött hozzám hogy kifeküdt és mire oda értem és a mentők vitték el a kórházba de ő állítólag sose csalt meg. Így egyáltalán nem tudom mit csináljak, ő erről nem akar leállni, de én meg elhagyni nem szeretném. Szerintetek mit csináljak? Menni akar persze nyáron minden fele velem de mi lesz ha mondjuk előbb elalszok vagy később kelek aztán már másokkal részegeskedik meg ki tudja mit csinál?


2014. ápr. 22. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Jaj de sajnállak. :D
2014. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az alkohol nem magyarázat semmire, én ha iszom és valamit nem tennék meg józanon akkor részegen sem fogom... minden csak elhatározás kérdése sztem beszéld meg vele józanul, meg mond neki h ne igyon annyit aztán ha folytatja akkor hagyd a pics4ba
2014. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mint már írták, az alkoholra nem lehet fogni ezeket a dolgokat. Hány évesek vagytok egyébként? Minek jársz olyan emberrel, aki nem tisztel, és lényegében bármikor megcsalna, és simán úgy viselkedik, mintha nem is létezne a kapcsolatotok? Nem taszít, hogy lány létére halálközeli állapotba issza le magát? Normális ember ismeri a határait, és egy normális kapcsolatban nem akarja megcsalni a párját.
2014. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ha szeretném a páromat, nem tenném ezt.

Előbb utóbb meg fog csalni, a piára fogja fogni, aztán te meg elnézed neki.

Én már ennyit sem tűrnék, ha nem képes kontrollálni magát, mehet más után

2014. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem szólok semmit már neki mert abból is csak az van hogy én vagyok a szemét mert hogy az ivás milyen fontos. Amikor mondtam hogy akkor válasszon hogy kimegy ezekkel a g**ikkel vagy elhagyom akkor mondta hogy hogy válasszon 2 fontos dolog, az ivás meg köztem. Pedig inni velem is tudna...

Meg nem csalna szerintem de hogy megint bedrogozzák vagy nagyon leissza magát így benne van szerintem.

Amúgy én 22 vagyok ő 17.

2014. ápr. 22. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként azon elgondolkoznék a helyedben, hogy tényleg bedrogozták-e, vagy ő vett be valamit önszántából... egy éretlen kislánnyal van dolgod, akinek ráadásul az értékrendje is nagyon taszító. Egyszer majd fel fog nőni, de ahhoz először hatalmas pofára esésre lesz szüksége, de hidd el, te addig még évekig fogsz szenvedni, ha vele maradsz. Teljesen megaláz téged és a kapcsolatotokat, aki szereti a párját, az nem így viselkedik.
2014. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan elviseled azt, hogy a PIÁVAL vagy EGY szinten?
2014. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosszus22 ***** válasza:
48%

Az alkohol oldja a gátlásokat és mindenkinek felszínre hozza a valódi jellemét, amit józanul elnyom, illetve leplez. Ergo ebből következik, hogy valójában egy igazi, éretlen, cafka a barátnőd, nem kellesz te neki igazán, ha van eszed dobod, mert csak magadat fogod alázni ha vele maradsz!

27F

2014. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt a csajt már vagy 41 napja kidobtam volna.
2014. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Te hogy viseled el, de én tuti ott hagynám a fenébe azt, aki egy szintre sorol engem a fontossági sorrendben pl. piával, droggal, csokival, vagy bármivel is.

Barátnőd nagyon fiatal, bulizós időszakát éli, de mindezt a lehető leghülyébb módon.

Szerintem értékeld magad reálisan, és adj többet magadnak, mint ez a kapcsolat!

2014. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!