Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem enged sehova vizsgaidőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem enged sehova vizsgaidőszakban, normális?

Figyelt kérdés
A barátnőm úgy érzem, túlságosan is sokat akar tudni rólam. Távkapcsolatban élünk, de nincs 2 olyan órám, amikor ne hívna fel. Mindig tudni akarja, hol vagyok, mit csinálok. Nem díjazza, ha szabadidőmben a barátaimmal vagyok, mert olyankor nem tudunk beszélni. Újabban kitalálta, hogy ha vizsgaidőszak van, akkor ne menjek sehova, se sportolni, se meccset nézni, se a haverokkal ne találkozzak. Nem csak akkor, amikor nekem van vizsgaidőszakom, hanem akkor is, amikor neki, mert különben ha nem vagyok otthon, akkor ő nem tud nyugodtan tanulni. Fogadjam el, igaza van?
2011. máj. 4. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nincs!!!Mondmeg neki a magadét!!!Vagy tetszik neki vagy nem, de szerintem ha elmondod neki akkor visszavesz a lendületből mert valószínűleg ha ennyire ragaszkodik akkor nagyon szerelmes és nem kockáztatja hogy elveszítsen.Mond meg neki hogy fiatal vagy mg élni akarsz és nem fogsz azért otthon ülni mert neki fóbiái vannak.
2011. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

:(

Sajnos ez árthat egy kapcsolatnak, de ha vam elég türelmed és jó papucs leszel akkor megoldható. Ha szereted akkor beszéljétek meg valahogy, hogy ez téged zavar és akkor tudni fogja, hogy fékezni is kell.

2011. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%
Hát én biztos nem engedném ,hogy ennyire irányítson :S Szerintem meg kéne neki mondanod, hogy ne legyen ennyire féltékeny, és vissza vehetne egy kicsit ezekből a dolgokból :) Ha szeret , akkor szerintem úgy is megérti.
2011. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Leszögezem, nem értek hozzá

DE!

MÁR HOGY A PICSÁBA LENNE IGAZA?

ISZONYAT NAGY BAROMSÁGOT CSINÁLSZ, HA EZT MEGENGEDED.

köszönöm

2011. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Én a helyedben orrba verném.
2011. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csaj BETEG.


22/L

2011. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rugd ki a francba. Primitiv erzelmi zsarolassal akar uralkodni rajtad. Eleg hulye vagy ha hagyod.
2011. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom csinálja kb. ugyanezt.

Ez érzelmi zsarolás, plusz még birtokolni is akar és valószínűleg féltékeny is, ezért nem enged sehova.

Beszéld meg vele, mert különben mindig így fog irányítani, ha nem durvábban.

(Ha már beszéltél vele, és használt, megoszthatnád velem, mert én nem tudom, hogyan szoktathatnám le erről a barátomat.)

2011. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!