Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzett már így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már így egy hullámvölgy után?

Figyelt kérdés

A vőlegényemnek és nekem volt egy nehéz időszakunk az utóbbi fél évben, ezalatt sokat vitatkoztunk, stresszes időszak volt mindkettőnknek (sok tennivaló, korán kelés...), és megfűszerezte ezt, hogy mindketten kicsit önbizalomhiányosak vagyunk, a lényeg, hogy végül felülkerekedtünk a dolgon, megbeszéltük, megnyugodtunk, és kiderült, hogy főleg 1-2 félreértés okozta a stresszt közöttünk ilyen sokáig. A gond csak az, hogy folyton azon járatom az eszem, hogy lehet-e még ugyanaz a hatalmas lángoló szerelem közöttünk, amikor már nem jut eszünkbe h milyen rossz volt az előző időszak, amikor már nem számít, hogy rettegtem, hogy elveszítem, amikor minden ugyanolyan lesz, mint előtte. Nagyon szerelmes vagyok belé, de úgy érzem, félek még igazán megnyílni, olyan sokáig tartott az idegeskedés.

Sosem voltam még ilyen helyzetben. Párok több éve együtt, akik voltak már hasonló helyzetben: mit tegyek? várjak, vagy beszélgessünk róla folyton amíg nyomja ez a szívemet? vagy higgyem el, hogy még jobb lesz, mint valaha? Nálatok ez hogy történt?



2014. ápr. 22. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a hullamvölgy?
2014. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hullámvölgy az kérlekszépen a hullám terjedése esetén például mondjuk egy zsinóron terjed a hullám, a két duzzanathely közt elhelyezkedő rész.
2014. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyesmi. Ha megbeszéltétek, akkor túl kell rajta lépni ténylegesen, mert amíg ezen agyalsz , nem lesz jobb. AZ idő pedig a többit megoldja magától!
2014. ápr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" stresszes időszak volt mindkettőnknek (sok tennivaló, korán kelés...)"


Irigyellek titeket, az életben ne legyen nagyobb problémátok :D

2014. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem minden hullámvölgy után jó dolog jön :) én hiszek benne, hogy a pozitív együtt jár a negatívval, és fordítva.


Alapból... ha hullámvölgy akkor az egészet egy fel-le görbének kell elképzelni... tehát most ettől már csak feljebb van, ahonnan ha az utolsó emlékedre visszatekintesz, látod, hogy jobb most.

2018. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!