Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok szerelmes, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes, de szeretem és zavarna, ha mással lenne mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűén nem tudom hová tenni ezt az érzést, van amikor hiányzik mint az elején és jó lenne vele, de van amikor egyáltalán nem érdekel semmi se ő se ha mással lenne nem tudom miért van bennem ekkora hullámvölgy.

2014. ápr. 21. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
korod,nemed?
2014. ápr. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:
Ismerös a szitu:D
2014. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20/F másfél éves kapcsolat
2014. ápr. 22. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is így volt, sztem az ilyen kapcsolatoknak előbb utóbb vége szakad.

én próbáltam feldobni, egy ideig jó is volt,de...nem ő az a vki akit keresek úgy igazából. s sztem ezzel te is így vagy/leszel

2014. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de egyébként megpróbálhatod te is feldobni,hátha..új programok közösen stb
2014. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából az a probléma, hogy én külföldön vagyok elégge messze jelenleg töle és mikor megismertem ez a tipikus kép szakadás volt nagyon bele szerettem sosem tetszett ennyire valaki és idövel késöbb elkezdtünk veszekedni egyre többet stb és nemis az egyik napról a másikra történt hanem így folyamatosan gyült bennem ez az érzés, hogy nekem ez nem kell... és ahogy írtam is nagyon zavarna ha mással lenne stb.
2014. ápr. 22. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!