Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándultam vagy csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam vagy csak egy hullámvölgy?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok. Majdnem 2 éve együtt vagyok párommal és távkapcsolatban élünk (de ez sose jelentett problémát). Külsőleg a tökéletes ideálom és a tökéletes "férjnek való".

Mostanában úgy érzem, hogy valamiért nem vonzódom annyira hozzá. A kapcsolatunkból mintha eltűnt volna a tűz. Legutóbbi buliban egy hajszál választott el attól, hogy elcsábítson egy másik férfi. Félek, hogy ha most szakítok vele akkor nagyon meg fogom bánni és még egy ilyen figyelmes embert nem találok aki ennyire szeretne.

Szerintetek ez lehet egy hullámvölgy ami elmúlik és minden visszatér a rendes kerékvágásba? Hogyan tesztelhetném le magamon, hogy "mit is akarok"?


2013. okt. 16. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
kicsit legyél velem segítek dönteni
2013. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
milyen gyakran tudtok találkozni? mikor együtt vagytok minden olyan mint régen volt? szerintem ne hamarkodd el a döntést várjál még egy kicsit h csak átmeneti e a dolog vagy tényleg csak megszokásból vagy e vele :)
2013. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
döglött ügy
2013. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A találkozásokkal eddig nem volt gond, mindig megoldjuk. Igazából csak az a probléma, hogy úgy érzem néha, hogy unatkozok. Már nem érzem olyan izgalmasnak. De lehet csak átmeneti...
2013. okt. 16. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem átmeneti dolog.Ha nincsen már meg a tűz,és unatkozol,ráadásul hajszálon múlott,hogy egy másik férfi elcsábítson,akkor nem sok reményt látok.Mondod,hogy nem gond a távkapcsolat.Gondolj csak bele,így is meguntad.Mi lenne,ha többet lennétek együtt,ez már előbb előjött volna.Vagy!Éppen hogy a távolság miatt van ez.Bár nálam éppen az ellenkezője van.Szintén távkapcsolat,és egyre jobban ég a tűz.
2013. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban elmúlik idővel a rózsaszín köd, általában másfél-három év elmúltával. Ez teljesen normális velejárója a kapcsolatoknak (ha szakítanál, a következő kapcsolatodban is ugyanez történne).

Meg kell tanulni dolgozni a kapcsolatért, mindkét félnek, nem csak elvárni, hogy ő működtesse, tegye izgalmassá, hanem neked is odafigyelni a másik igényeire, és azt adni neki, amire vágyik. Meg kell tanulni kommunikálni, elmondani az igényeinket. Ha elkezdesz tudatosan tenni a kapcsolatért, abból érzések is születnek. Ha azonban csak elvárod, hogy jöjjön valami érzés, akkor nem fog.

A kapcsolatokhoz fel kell nőni!

2013. okt. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!