Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lehet egymásba két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehet egymásba két ember úgy, hogy a kapcsolatban először nem szeretik egymást? (Lent )

Figyelt kérdés

Például mint régen, mikor az emberek nem saját maguk választhatták a párjukat, hanem a szüleik.

Két olyan ember párkapcsolatba kerül, akik nem utálják egymást, de nem is szeretik. Lehet, nem is tudják megtalálni a közös hangot. Mivel kapcsolatban vannak, teszik az ezzel járó dolgokat. Két komolyan HŰSÉGES emberről van szó, nem csalnák meg egymást még akkor sem, ha jönne egy jobb(akár szerelem).


Együtt laknak, alszanak, esznek. Beszélgetés nem megy,mert mindkét felet más érdekli.


Az idő múlásával kialakulhat köztük SZERELEM, ha nem passzolnak össze? (Vagyis két teljesen különböző ember, különböző igényekkel stb.)



Nem vagyok ilyen helyzetben, csak most megfordult a fejemben, kíváncsi vagyok.


2014. ápr. 22. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán!
2014. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy idő után úgyis lesz miről beszélni, és akkor pont a két véglet egyike alakulhat ki. Vagy megutálják egymást és egymás agyára mennek, vagy megszeretik a másikat. Akár szerelemmel.
2014. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha más mondhatja meg csak nekik, hogy mit csináljanak, és ha ők ketten ezért összefognak/összetartanak, mert mást nem tehetnek, lehetséges, hogy annyira erős szimpátia alakul ki ezáltal, hogy egymásba szeretnek.

De mivel nem így szól a kérdés, csak segítettél hogy képzeljük el, szóval ha egy sima párkapcsolat, ahol meg van annak a "szabadsága", hogy az egyik fél megszakíthatja, szerintem nem lehetséges. Lehet egy hosszabb időtartamú kapcsolat, és telnek a hónapok, de nincs szerelem, akkor nem is lesz.

2014. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Fontos, hogy ez csak az én véleményem. De jó kérdés amúgy.
2014. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintme kialakulhat, de csak nagyon ritkán
2014. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem az időmúlásával igen.

Összecsiszolódhatnak annyira, hogy elfogadják egymást és szerelem is lehet.

Mint ahogyan te is elfogadsz és lassan megszeretsz olyan dolgokat az életben, amiket eddig nem szerettél, vagy nem érdekelt.

2014. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Korábban itt Európában is rengeteg ilyen kapcsolat/házasság volt, Indiában meg jórészt még mindig így hozzák össze a házasságokat (szülők révén) - és sokan csiszolódnak össze, idővel megismerik, megkedvelik, és megszeretik egymást. Még néha szerelmesek is lesznek...
2017. márc. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!