Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, mikor (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mikor (vagy hany eves korban) jon el az a bizonyos "tini szerelem"?

Figyelt kérdés
Tudjatok van az a bizonyos tini szerelem amikor telleg nagyon beleszerettek egymasba es azt hiszitek hogy egymassal fogjatok leelni az eleteteket...
2014. ápr. 23. 03:30
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem 17 volt és 8 évig tartott...
2014. ápr. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem most van .. de mi telleg komolyan gondoljuk hogy ez örökké fog tartani! és ez igy is lesz! :) 17 vagyok amugy
2014. ápr. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más.. Én majdnem 19 voltam
2014. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A.R. ***** válasza:
0%
Úr isten olvasom itt a kommenteket, hogy így-úgy örökké fog tartani. :D Gyerekek neeeeee, nem fog örökké tartani és k@rvára fog fájni mikor már nem lesz. Én most láballtam ki az első szerelem effektusból és ma már no problemo de eddig szenvedtem mint egy 8 éve az utcán lakó csövi. Szóval ne akard, hogy jöjjön ha pedig már jött akkor fogadd el, hogy nem tart örökké SEMMI, hiába hiszed.
2014. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de már jöhetne :D 15L
2014. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szép, csodás élmény de nem tart örökké :D és sajnos nem biztos hogy az lesz az az ember akivel örökre együtt maradsz.
2014. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

kedves A.R.


de ezt tudom hogy örökké fog tartani! olyan fiu nincs még egy mint az én szerelmem! és nemertem hogy miert kell mondani ilyeneket amikor a szitut sem tudod! attol meg hogy te nem igy voltal ... a szuleim is 16 evesen jottek ossze es mai napig boldogok egyutt .. a noverem már 7 éve együttvan az elso szerelméve.. van egy gyonyoru gyerekuk és hazasok ! enniyt rollad ;)


csak meg kell talalni az igazit ! és en megtaláltam!

2014. ápr. 24. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 aes

Ezt majd csak az iső igazolja.. Bizonygatni felesleges..

De remélem úgy lesz, aogy szeretnéd

2014. ápr. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!