Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az a bizonyos idő szakítás után amikor már mindkét fel tudja hogy mi a szándkéka továbbra is? De legfőképp aki szakít a másik féllel neki mennyi idő? Többi lent

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és a barátnőm szakított velem azzal az okkal hogy már nem úgy szeret mint az elejen... Sokat veszekedtünk az utobbi idobe de persze nincs fiu a dologban... Ez az elso kapcsolatom en 15eves vagyok a lany16... Sokan mondtak hogy ne irjak neki meg szakitsam meg vele a kapcsolatot ezt tettem lassan egy honapja szakitott velem ja igen es most nem reg par napja nem beszelek vele... Es 1evet voltunk egyutt.

2014. febr. 11. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

sok idő, de tényleg jót tesz, ha megszakítod vele minden kapcsolatodat.

Esetleg vmi új tevékenységbe is belefoghatsz, ami az elején jobban leköt :)

2014. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha nagyon szeretted bele fog telni egy kis időbe de idővel új dolgok fognak lekötni tanulás új hobbi és amikor már nem is gondolsz rá majd jön valaki aki megint megfog.. :) szerintem ahhoz még fiatal vagy, hogy ilyenen szenvedj élvezd ki az életet és hagyad nincs is annál rosszabb mint amikor valaki egyfolytában irogat amikor te már nem akarsz tőle semmit de idővel jobb lesz hidd el :) (konkrét időtartalmat szerintem senki nem tud mondani)
2014. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!