Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélye van egy beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy beteg srácnak barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Olyan állapotban hogy mondjuk 3 havonta nagyon lebetegszik és olyannkor nem lehet mit kezdeni...és lefogy és lassan épül fel.

2014. ápr. 23. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereti a nő akkor elfogadja akkor is ha ő teljesen egészséges. De ha a lánynak is van valamilyen betegsége akkor főleg elfogadja.
2014. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha veled történik, akkor mélyen együtt érzek.

18 vagyok, izomsorvadással, bár nem csúnya külsővel.

Átlagos kinézet, átlagos test.

Csak tudod az a gond, hogy ha egy lány megtudja, az elmondja a barátnőinek és hozzátesz még kettőt.

Az a csaj, akinek elmondták, mondja a másik barátnőjének, aki szintén hozzátesz kettőt.

A végén már tolókocsis ember vagy, akinek nincs farka, és jobb keze, de jövőhéten már meghalsz.

Érdekes szisztéma, de ez van.

Ilyen a mai világ.

Azt ajánlanám neked is, hogy szemelj ki egy lányt, aki nem tudja rólad a dolgokat, barátkozz össze vele, legyetek nagyon jóban.

Mikor az első randira kerül a sor, a randi végén (fontos hogy a végén) mondd el neki, hogy mi a helyzet.

Azért a végén, mert ha az elején mondod, akkor végig azon fog filózni.

Ha nem tetszik neki, és ezért hagy el, akkor nem téged keresett, és hagyd a pics.ába az ilyen lányt.

Nem érdemel meg.

Ha találsz egy lányt, akkor elfogad úgy, ahogy vagy, és nem a pénzed/tested/anyagiak miatt fog szeretni, hanem a személyiség miatt, aminél nem lényeg a külső.


Szóval barátom fel a fejjel, és vadászatra fel!

Ne gondold azt hogy kevesebb vagy mint bárki más, mert ez nemigaz!

Engem is szekáltak emiatt, viszont visszavágtam azzal, hogy megvettem életem első autóját, segítség nélkül, és adok magamra, stílusos vagyok, kedves a lányokkal, ebből adódóan sok lány barátom van, akikkel szeretek is beszélgetni.

Szóval barátom tedd fel a kezedet, nincs mi miatt szomorkodni, és induljék a csajozás!

Remélem tudtam segíteni:)

2014. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2. válaszoló nagyon sajnállak, de jó a felfogásod. És ha a kérdező is beteg, természetesen Őt is sajnálom. Sok sikert Nektek!
2014. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok srácok! :) Tudjátok nekem lehet, hogy nem lehet a későbbiekben gyerekem, bár nem mondták biztosra, ezen kívül sok már betegségem van, amit még egyenlőre szerencsére nem kell gyógyszeresen kezelni! :) Én nagyon féltem, hogy mit fog szólni a barátom, ha meg tudja a gyerekes témát... fél év múlva mertem elmondani neki, de azt mondta, ő majd nem adja fel, bár szerintem gyerek nélkül nem fog működni, ahogy elnézem... Nem vagyok feladó típus, a legvégsőkig küzdök, évekig, ha kell és Ti is tegyétek ezt, ameddig csak lehet! :) Tudom, hogy nehéz és kilátástalannak tűnik... egyébként én sokkal jobban szeretem az olyan fiúkat, mint Ti! Ugyanis az ilyen emberek a problémájuk miatt beletudják gondolni magukat a másiknak a gondjába, és a betegségből kifolyólag ti sokkal rendesebbek vagytok! :) Én nagyon ragaszkodó vagyok, egy egészséges fiú sokkal ingatagabb, mint Ti, mert ők nem tudják, milyen egy ilyen betegség és nem mindegyik tud küzdeni! Tisztelet a kivételnek! :) Én mindenképpen kiállnék egy ilyen pasi mellett és segíteném, ahogy csak tudnám, nem rémísztene meg! :) Ha valakibe beleszeretek, akkor azt szőröstül bőröstül elfogadom! :) Úgyhogy fel a fejjel és ne félj! :) Lesz barátnőtök, méghozzá aranyos és kedves, akivel jól kijöttök majd! :)
2014. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! Ahogy előttem is említették, nehogy azt hidd, hogy kevesebb vagy másoknál, éppen ellenkezőleg, sokkal több! Hiszen belekóstolsz egy olyan dologba, amit nem mindenki él át, ami megtanít küzdeni és többet tudsz majd adni másoknak, mint egy egészséges, "problémamentes" ember! Hiszen ők nem fogják soha megtudni, milyen is ez... maximum ha olyan családban nőtt fel vagy olyan a beállítottsága! ne aggódj a csajok miatt, rengeteg ribi és tuskó van, de csak egyszer találd meg a hozzád illőt, életfogytiglant kaphatsz tőle! ;)
2014. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló. Ez szép volt :)
2014. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!